• Yeni
MSDADA Damla Sulama Kiti, Bahçe Sulama Sistemi 1/4 Boş Dağıtım Boru Hortum Sulama Kiti, DIY Otomatik Sulama Ekipmanları için Bitki, Bahçe, Sera, Veranda, Çiçek Yatak, Çim (81ft)
zoom_in

MSDADA Damla Sulama Kiti, Bahçe Sulama Sistemi 1/4 Boş Dağıtım Boru Hortum Sulama Kiti, DIY Otomatik Sulama Ekipmanları için Bitki, Bahçe,

₺ 37.98

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【????Komple Damla sulama Sistemi】 Bitkinizi ayrı ayrı sulamaya gerek yok, sadece bu bahçe sulama sistemini kurun ve musluğunuzu açın, çiçeklerinizi, sebzelerinizi otomatik olarak sulayacaktır. 【????Su ve Paradan Tasarruf Edin】Geleneksel püskürtme kafalarına göre %70'e kadar daha fazla su tasarrufu sağlar, bu da kuraklık koşullarında su tasarrufu için mükemmeldir.Hassas damla sulama sistemi, bitkilerin köklerine doğru miktarda suyu yavaş ve hassas bir şekilde verir. 【????Benzersiz tasarım】 Mikro nozul, su miktarını değiştirmek veya hatta kapatmak için ayarlanabilir. Damla sulama kiti, sistemi bir musluk veya bahçe hortumu ile çalıştırmak için gereken tüm bileşenleri içerir.Sulama alanı genişletilir, böylece bitkileri artık elle sulamanıza gerek kalmaz. 【????Kurulumu Kolay】Bu mikro sprey sulama sistemini kullanım kılavuzu ile kazma veya sıhhi tesisat becerileri olmadan kurmak için üç basit adım, bitkilerinizi hemen sulamaya başlayabilirsiniz. ????İPUÇLARI Bağlantı parçalarını itmeden önce borunun ucunu bir dakika sıcak suya batırın on.It daha kolay olacak ve soğudukça tüp sıkı kalacaktır. 【????Yükseltilmiş damla sulama kitleri】 Çiçek yatağı sulama sistemimiz yükseltildi.Sulama borusu daha iyi yapılır quality.It her türlü hava koşulunda yıl boyunca, gömülü veya yüzeyde bırakılabilir.Herhangi bir nedenle bu üründen memnun değilseniz, lütfen bize bir e-posta sorgusu gönderin, size 12 saat içinde cevap vereceğiz. 1. Adım adım talimatlar ve iletişim bilgileri kutunun üzerinde.Tüpü kesmeden önce, eksiksiz bir planınız olduğundan emin olmak için her bitkinin uzunluğunu ölçün. 2. Bölünmüş boruyu tekrar bağlamak için düz tişörtü kullanın ve parçalanması durumunda tüpü tamamen düz tişörte itin. 3. Tek dikeni tüpün içine tamamen itin. 4. Boruyu Musluk Konektörüne bağlayın.

Kategorideki en iyi teklifler..