• Yeni
Bal Sevinç 6 KUTU / SET Şarap Kırmızı Daldırma Tozu Koyu Ahır Kırmızı İnce Daldırma Tozu Renkleri Jel Cila Etkisi Gibi Lamba Kürüne Gerek Yok,Pürüzsüz ve Pürüzsüz Bitirme (DP-A-6pcs-10g / kutu)
zoom_in

Bal Sevinç 6 KUTU / SET Şarap Kırmızı Daldırma Tozu Koyu Ahır Kırmızı İnce Daldırma Tozu Renkleri Jel Cila Etkisi Gibi Lamba Kürüne Gerek

₺ 47.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Ürün Adı : İnce Daldırma Tozu, Çivi üzerine Kaplamak için Daldırma Tırnak Sıvısı ile Uygulanması kolaydır.Daldırma Tozu N. W. : 10g / pot = 0.352 oz / pot.Miktar : 6 KUTU/set daldırma tozu.Etkisi : Tırnak ve Jel Lehçe Kaplama Etkisi.Anahtar Noktalar : 1) Doğru Daldırma Tırnak Operasyon Adımları altında Uzun Ömürlü; 2) Daldırma Tozunu Tırnaklara Eşit Olarak Uygulayın; 3) Resimlerde Gösterilen Tırnak Uçlarındaki Renkler, 2 Kaplama / Daldırma Tozu Tabakası ile Yanlış Tırnak Uçlarında Yapılmıştır.Ve Yanlış Tırnak Uçlarındaki Renkler, Gerçek Tırnaklardaki Renklerden Biraz Farklı Görünecektir. 4) Oje Çıkarıcı Ped ile Islatılması kolaydır.Daldırma Tırnaklarınızı Yaparken Yardıma İhtiyacınız Olursa, Lütfen Yardım için bize Sorular Gönderin ve E-İşlem Adımları Sağlanabilir.Daha hızlı, Daha kolay .UV ışığına gerek yok;.Kolay Uygulama;.Doğru Manikür Adımları altında Tam iki Hafta Süren Hafif ve Dayanıklıdır.Bir Jel Maniden daha uzun sürer;. Asetona batırmak için 10 Dakika;.Etkisi : Çok Daha Doğal Görünen ve Hissedilen Tırnaklarda Güzel Salon Oje ve Jel Cila Kaplama Etkisi;.Sağlıklı, Daha Güçlü ve Doğal Tırnaklar Elde Edilir.Tırnaklarınızda Renk Yapmak istiyorsunuz, ancak Tırnak Sağlığınız konusunda çok Endişelisiniz.Neden Daldırma Tozlarını Denemiyorsun?Cilanızı Kapatmak için UV Işınları Kullanmak yerine, Renk Pigmentli bir Tozdan gelir.Taban, Katlar ve bir Dolgu Macunu arasında Tırnaklarınızı Seçtiğiniz Rengin Küçük bir Kavanozuna Batırırsınız.Daha hızlı, Daha Kolay UV Işığına Gerek Yok; Kolay Uygulama; Doğru Manikür Adımları altında Tam iki Hafta Süren Hafif ve Dayanıklı.Bir Jel Maniden Daha Uzun Sürer;Asetonda Emmek için 10 Dakika; Etki : Güzel Salon Oje ve Jel Cilası, Çok Daha Doğal Görünen ve Hissedilen Tırnaklarda Kaplama Etkisi; Daha Güçlü ve Doğal Tırnaklar Elde Eden Sağlıklı.Kolay Daldırma Tırnak Sanatı ile Hayatınızı Renkli ve Tatlı Hale Getirin.Daldırma Çivileri Yapmadan Önce Hazırlık : . 1. Tırnağınızı bir dosya ile şekillendirin. 2. Tırnak yüzeyini kesin. 3. Dosyalamadan sonra tozu temizleyin.Adım : . 1. Tabanı uygulayın. 2 : Daldırma tozunun ilk tabakası. 3. İkinci kat taban uygulayın. 4 : Daldırma tozunun ikinci tabakası. 5. Aktivatörü uygulayın. 6 : Düzgün ve pürüzsüz tırnak yüzeyi elde etmek için tırnak yüzeyini dosyalayın. 7. Üstüne uygulayın ve doğal olarak kurulayın. 8 : Mükemmel parlak tırnak etkisi.

Kategorideki en iyi teklifler..