• Yeni
3 Çıkış Duvar Adaptörü, Fosmon ETL Listelenen 3-Prong Döner Topraklı Kapalı AC Mini Fiş Duvar Outlet Genişletici Dokunun (Beyaz)
zoom_in

3 Çıkış Duvar Adaptörü, Fosmon ETL Listelenen 3-Prong Döner Topraklı Kapalı AC Mini Fiş Duvar Outlet Genişletici Dokunun (Beyaz)

₺ 26.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[DUVAR PRİZLERİNİ GENİŞLETİR] Toplam 3 adet 125v AC prizine sahip standart bir duvar prizine kıyasla mevcut priz sayısını üçe katlar. Kabloları yukarı, aşağı veya öne bakacak şekilde takmak için bu çıkış adaptörünü dikey olarak yukarı veya aşağı çevirin. [COMPACT s 3 prizli güç adaptörü, standart bir prize kıyasla mevcut priz sayısını üçe katlar.Döner çıkışlar Tercihe bağlı olarak kabloları yukarı, aşağı veya öne bakacak şekilde takmak için bu çıkış adaptörünü yukarı veya aşağı doğru ters çevirin.Döner çıkış, fişleri dar yerlerde duvara yakın tutar.Uygun yerden tasarruf sağlayan tasarım 180°döner.Küçük Form Faktör Leri3 çıkışı barındırmak için ince bir form faktörü kullanan küçük, doğrudan eklenti tasarımı.Oturma odaları, yatak odaları, mutfaklar ve ofisler için idealdir.Kompakt ve Hafif Tasarım Kompakt, hafif tasarımı, bu adaptörü dizüstü bilgisayar çantanıza veya el çantanıza kolayca takmanızı sağlar.Güvenli ve Topraklı Prizler Güç adaptörü ETL listesinde bulunur ve UL 498 A standardına uygundur. 3 uçlu topraklı prizler, 3 adet 125v AC cihazını tek bir prize güvenli bir şekilde bağlamanızı sağlar.Özellikler. - 3 125 VAC Topraklı 3 Prong Çıkışı. - Elektriksel Değerlendirme : 15 A, 125 VAC, 60 Hz, 1875 Watt. - UL 498 A ve ETL Listelenmiştir. - Özel Kompakt Boyutlu Duvar Tasarımı. - Dikey olarak döner. - Kapalı Kullanım.Paketi İçerir.Fosmon Çıkış Adaptörü.

Kategorideki en iyi teklifler..