• Yeni
Çok Amaçlı Köpük Temizleyici Sprey / Araba ve Ev için Çok Amaçlı Kabarcık Temizleyiciler Limon Aroması / Ev Temizleyicileri Mutfak için Konsantre / Durulama İçermeyen Leke Çıkarma Mutfak Gres Temizleyici (100ml)
zoom_in

Çok Amaçlı Köpük Temizleyici Sprey / Araba ve Ev için Çok Amaçlı Kabarcık Temizleyiciler Limon Aroması / Ev Temizleyicileri Mutfak için

₺ 130.80

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★ Arabayı Taze Tutun : Bahçenin taze limon kokusu, aracın içini taze tutabilir ve tuhaf kokuları ortadan kaldırabilir. ★ Yıkama Yok : Su bazlı temizleyici, temizleme sıvısını köpüğe dönüştürmek için sadece suya ihtiyaç duyar form.No temizledikten sonra durulama gerekir. ★ Herhangi bir Yüzeyi Temizleyin : Kumaş, tuval, bitmiş deri, PVC, cam, vinil, kauçuk, metal, ahşap, jel kaplama, cam elyafı vb.Dahil olmak üzere herhangi bir malzeme için uygundur.Kapasite : 100ml. ★ Ultraviyole Koruma Kaplaması : Zararlı ultraviyole ışınlarından dolayı solmayı, renk bozulmasını ve çatlamayı önleyin. ★ %100 Gres içermez : Yapışan kiri temizleyin, yaklaşık 3 ay süren, tuhaf bir kokusu olmayan, yağlı olmayan, kuru ve mat bir yüzey bırakın. %100 silikon yağı ve yağ üreten petrol distilatları içermez.Şartname : Ambalaj Listesi : 1*Çok amaçlı Köpük Temizleyici 100 Mlnot : Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif boyut toleranslarına izin verin ve fotoğraftaki aydınlatma, gerçek hayatta olduğundan daha fazla renk farkına neden olabilir.

Packing List:
 
1*Multi-purpose Foam Cleaner 100ml :
Note:
 
Please allow slight tolerances in size due to manual measurement, and lighting in photography may result in difference in color than it is in real life.  :

Kategorideki en iyi teklifler..