• Yeni
TOPPLAN FURNİTUR evcil Hayvan Oyun Parkı, küçük Hayvan Kafesi Kapalı Taşınabilir Metal Tel Yard Çit Küçük Hayvanlar için, Kobay, Tavşan Kulübesi Sandık Çit Çadır Siyah 24 adet (ve 6 adet için Ücretsiz)
zoom_in

TOPPLAN FURNİTUR evcil Hayvan Oyun Parkı, küçük Hayvan Kafesi Kapalı Taşınabilir Metal Tel Yard Çit Küçük Hayvanlar için, Kobay, Tavşan

₺ 107.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Various Çeşitli hayvanlar için : kirpi, hamster, kobay veya tavşan, bu konuda eğlenebilirler fence.It onlara her açıdan bakmak kolaydır. exp DIY genişletilebilir : gerçek oda düzenine farklı kombinasyonlar sunmak için nitelikli yarı saydam beyaz malzeme panellerinin farklı şekillerini yapın. assemble Montajı kolay : talimatlarla montajı kolaydır ve çekiç içerir.Kapılar veya rampalar gibi daha fazla işlev için kablo bağlantılarını kullanın. ♦ Yeşil ve dayanıklı ürünler. Strong Güçlü, parçalanması kolay değil.Tanıtımlar : Evrensel bir Evcil Hayvan Oyun parkına mı ihtiyacınız var?Eğer öyleyse, Evcil Hayvan Oyun Parkımızı, Küçük Hayvanlar, Kobaylar, Tavşanlar Kulübesi Sandık Çit Çadırı için Küçük Hayvan Kafesi Kapalı Taşınabilir Metal Tel Bahçe Çitini deneyebilirsiniz.Bu Evcil Hayvan Oyun Parkının montajı kolaydır ancak çok güçlüdür.Her türlü hayvan için : kirpi, hamster, kobay veya tavşan, bu konuda eğlenebilirler fence.It onlara her açıdan bakmak kolaydır.Eğlenceli, büyülü ve olasılıklarla dolu oyun parkımız, evcil hayvanlarınız için kendi ellerinizle bir dünya yaratmanıza yardımcı olur.Neden tereddüt ediyorsun?Acele et ve sipariş ver!Özellikler : 1. Malzeme : Metal paneller2. Renk : Siyah3. Boyutlar : (56x28x29)" / (142.24 x 71.12 x 73.66)cm(U x G x Y) 4. Ağırlık : 10lb / 4.54 kgnot : 1.Malları alırken, lütfen ürünü talimatların listesine göre onaylayın.Bir kez Daha parçalarını bulmak, bizimle temas kurmaktan ilgili resimler veriniz.Zamanında hallederiz.2.Talimat ile mal yüklemek lütfen manual.3.It kurulumun kolayca ayarlanabilmesi için çok sıkı olmaması önerilir.Yapı kurulduktan sonra, daha fazla stabilite için arayüzü sağlamlaştırın.

Kategorideki en iyi teklifler..