• Yeni
Pet Oyun Parkı, küçük Hayvan Kafesi Kapalı Taşınabilir Metal Tel Yard Çit Küçük Hayvanlar için, Kobaylar, Tavşanlar Kulübesi Sandık Çit Çadır Siyah 24 adet (ve 6 adet için Ücretsiz)
zoom_in

Pet Oyun Parkı, küçük Hayvan Kafesi Kapalı Taşınabilir Metal Tel Yard Çit Küçük Hayvanlar için, Kobaylar, Tavşanlar Kulübesi Sandık Çit

₺ 107.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Montajı kolay : talimatlarla montajı kolaydır ve çekiç içerir.Kapılar veya rampalar gibi daha fazla işlev için kablo bağlantılarını kullanın.Çeşitli hayvanlar için : kirpi, hamster, kobay veya tavşan, bu konuda eğlenebilirler fence.It onlara her açıdan bakmak kolaydır.DIY genişletilebilir : gerçek oda düzenine farklı kombinasyonlar sunmak için nitelikli yarı saydam beyaz malzeme panellerinin farklı şekillerini yapın.Yeşil ve dayanıklı ürünler.Güçlü, parçalanması kolay değil.Tanıtımlar : Evrensel bir Evcil Hayvan Oyun parkına mı ihtiyacınız var?Eğer öyleyse, Evcil Hayvan Oyun Parkımızı, Küçük Hayvanlar, Kobaylar, Tavşanlar Kulübesi Sandık Çit Çadırı için Küçük Hayvan Kafesi Kapalı Taşınabilir Metal Tel Bahçe Çitini deneyebilirsiniz.Bu Evcil Hayvan Oyun Parkının montajı kolaydır ancak çok güçlüdür.Her türlü hayvan için : kirpi, hamster, kobay veya tavşan, bu konuda eğlenebilirler fence.It onlara her açıdan bakmak kolaydır.Eğlenceli, büyülü ve olasılıklarla dolu oyun parkımız, evcil hayvanlarınız için kendi ellerinizle bir dünya yaratmanıza yardımcı olur.Neden tereddüt ediyorsun?Acele et ve sipariş ver!Özellikler : 1. Malzeme : Metal paneller2. Renk : Siyah 3. Boyutlar : (56x28x29)" / (142.24 x 71.12 x 73.66) cm(U x G x Y) 4. Ağırlık : 10lb / 4.54 kg Not : 1.Malları alırken, lütfen ürünü talimatların listesine göre onaylayın.Bir kez Daha parçalarını bulmak, bizimle temas kurmaktan ilgili resimler veriniz.Zamanında hallederiz. 2.Lütfen ürünü kullanım kılavuzuyla birlikte yükleyin. 3.It kurulumun kolayca ayarlanabilmesi için çok sıkı olmaması önerilir.Yapı kurulduktan sonra, daha fazla stabilite için arayüzü sağlamlaştırın.Paket içeriği : 1 x evcil hayvan oyun parkı.

Kategorideki en iyi teklifler..