• Yeni
100 Kroki Kağıt Günlüğü Dizüstü Not Defteri Çizim Boyama Kitap Kırtasiye Noktalı Çizgi Halka Şeklinde Yetişkinler ve Gençler için Ideal (Siyah Kart Kağıt)
zoom_in

100 Kroki Kağıt Günlüğü Dizüstü Not Defteri Çizim Boyama Kitap Kırtasiye Noktalı Çizgi Halka Şeklinde Yetişkinler ve Gençler için Ideal

₺ 53.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

ALMAK İÇİN ÜCRETSİZ : Eskiz Kitapları işin çerçevesini kolaylaştırmak için yırtılabilir noktalı çizgi eklendi, çizim kağıdı dayanıklıdır,eskiz kağıdı istenildiği gibi alınabilir, kullanımı çok kolaydır.YAĞLI KAĞIT KORUYUCU TABAKA : Çizim kağıdının her sayfasına bir tane daha yağlı kağıt ekleyin, resmi etkili bir şekilde koruyabilir ve resmin arka sayfayı kirletmesini ve işi lekelemesini önleyebilir.YÜKSEK PRATİKLİK : Eskiz kağıdı, yüksek pratikliğe sahip yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır, eskiz kağıdı, alttan geçirimsiz olabilen yağlı, su bazlı yağlı pastel, renkli kurşun kalem ve işaretleyici kalemlere uygulanabilir.HALKA şeklindeki BAĞLAYICI tasarımı : Günlük defterinin halka şeklindeki bağlayıcı tasarımı, sayfa eklemek için iç çekirdeğin yerini alabilir, Toplamda 100 sayfalık kalın, büyük eskiz defteri elde edersiniz, çok pratiktir.YAYGIN UYGULAMA : Not Defteri çizim boyama kitabı Kalbinizin içeriğine çizebilir, çizebilir, çizebilir ve renklendirebilirsiniz.Hepsi uygun bir fiyata.Özellik : 1. İşin çerçevesini kolaylaştırmak için yırtılabilir noktalı çizgi eklendi, çizim kağıdı dayanıklıdır. 2. Eskiz kağıdı, dibe geçirimsiz olabilen yağlı, su bazlı yağlı pasteller, renkli kurşun kalem ve işaretleyici kalem için geçerlidir. 3. Çizim kağıdının her sayfasına bir tane daha tereyağı kağıdı eklemek, resmi etkili bir şekilde koruyabilir ve resmin arka sayfayı kirletmesini ve işi lekelemesini önleyebilir. 4. Pratik hayatta kolayca kullanılan eskiz kağıdı, yüksek kalitede malzemelerden yapılmış ve büyük popülerlik kazanmıştır. 5. Yüksek pratikliğe sahip olan günlük defterinin halka şeklindeki bağlayıcı tasarımı, sayfa eklemek için iç çekirdeğin yerini alabilir.Şartname : Öğe Türü : Eskiz kağıdı Desen : Beyaz Karton / Siyah Karton (İsteğe Bağlı) Model : 2401615 Kağıt Boyutu : Yaklaşık. 15x15 cm / 5.9 x 5.9 in Paket Listesi : 1 x Kroki Kağıt .

Item Type:
Sketch paper
Pattern:
White Cardboard / Black Cardboard (Optional)
Model:
2401615
Paper Size:
Approx. 15 x 15cm / 5.9 x 5.9in
Package List:
1 x Sketch Paper  :

Kategorideki en iyi teklifler..