• Yeni
Çekmece saklama kutusu Japon tarzı Plastik Ücretsiz Kombinasyonu çekmece içi bölme aparatı çekmece Depolama İçin mutfak dolabı Masaları (Renk: L)
zoom_in

Çekmece saklama kutusu Japon tarzı Plastik Ücretsiz Kombinasyonu çekmece içi bölme aparatı çekmece Depolama İçin mutfak dolabı Masaları

₺ 86.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Geniş kullanım yelpazesi】 - sofra takımları, mutfak aletleri, tahta kaşıklar vb.İçin bir mutfak olarak.; takı veya aksesuar koleksiyonu için; banyolarda kozmetik için; gardıropta / atölyede. 【Evrensel Çekmece Yöneticisi】 - tek tek birleştirilebilen 18 farklı boyutlu modüler modül sunar-tek bir modüle bağlanabilen entegre bir ızgara. 【Yüksek kaliteli malzemeler】- Yüksek kaliteli BPA içermeyen plastikten yapılmış, sert ve dayanıklı, güçlü yük taşıyan, yıkanabilir, küflenmeyen, rahat dokunuş. 【Tek saklama kutusu boyutu】 - küçük 10x10x6cm, orta 20x10x6cm, uzun 30x10x6cm, büyük 30x20x6cm, renk : şampanya. Aşağıda alt çıkıntı değil kaçak resmini Terbiyesi kutusunun altındaki üç boyutlu çıkıntı, mühür sızıntı, etkili bir kabine aşındırır nem önleyici değildir.Depolama ve finishing Size günlerde adı : Çatal traymaterial : plastic Applicable kişi : public Suitable : : 18 farklı sizes Color : Champagne Function : çekmece / dolap bitirme storage Note için : Lütfen satın almadan önce doğru ürünü satın emin olmak için boyutunu ölçmek.Manuel boyut 1-3 cm boyutundadır ve bilmek istiyorum.

Kategorideki en iyi teklifler..