• Yeni
SENSHİNE Çekme Kayışı JDM Yarış Çekme Kayışı Ön veya Arka Ön Tampon Römork Kancası Çekme Halatı Modifikasyonu JDM Aksesuarları Çin Sloganı ile Dekoratif Römork Kayışı 2-pc Seti (Mavi)
zoom_in

SENSHİNE Çekme Kayışı JDM Yarış Çekme Kayışı Ön veya Arka Ön Tampon Römork Kancası Çekme Halatı Modifikasyonu JDM Aksesuarları Çin Sloganı

₺ 35.94

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Çince Slogan】 Çince Slogan anlamı : Nereye giderseniz gidin iyi şanslar ve Güvenli. 【JDM Şık Tasarım】 Beyaz yazı tiplerinde Çince sloganlarla eşleşen çok renkli naylon çekme kayışları seçilebilir.Aracınızın stilini zenginleştirin ve aracınızı daha tanınabilir hale getirin, ayrıca arabanızı sürüklemeniz için de uygun. 【Malzeme】 Çekme yarış kayışları, uzun süreli bir hizmeti destekleyen, dayanıklı ve solması, dayanıklı, paslanması veya paslanması kolay olmayan yüksek kaliteli naylon ve çelik malzemelerden yapılmıştır. 【Nasıl Kurulur】Vida montajı : bunları cıvata ve somun ile çekme kancasına takın, vida uygun değilse takmak için tamponunuzu delmeniz gerekebilir.Naylon bağlar : sadece onları naylon bağlarla ızgaraya bağlamanız gerekir, daha uygundur. 【Paket İçeriği】2 ADET çekme kayışı, 2 adet cıvata, 2 adet somun, 8 adet kablo bağı.Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen önce SENSHİNE servis ekibiyle iletişime geçin, 24 saat içinde sizinle ilgileneceğiz.SENSHİNE Çekme Kayışı JDM Yarış Çekme Kayışı Ön veya Arka Ön Tampon Römork Kancası Çekme Halatı Modifikasyonu JDM Aksesuarları Çin Sloganı ile Dekoratif Römork Kayışı 2-pc Seti (Mavi).

Kategorideki en iyi teklifler..