• Yeni
4 Parça Kedi Yün Topları Kedi Oyuncaklar Yün Keçe Topu Oyuncaklar Catnip Oyuncaklar Kedi Diş Çıkarma Chew Oyuncak Civciv ve Yumurta ile Tasarım için Kapalı Kediler Yavru Oyuncak (4 Stilleri)
zoom_in

4 Parça Kedi Yün Topları Kedi Oyuncaklar Yün Keçe Topu Oyuncaklar Catnip Oyuncaklar Kedi Diş Çıkarma Chew Oyuncak Civciv ve Yumurta ile

₺ 38.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

????【KALİTELİ MALZEME 】 %100 el yapımı olan bu yün kedi oyuncakları, evcil hayvanınız için uzun süre çiğneme ve sürükleme için yumuşak ve güvenli, tekrar kullanılabilir ve toksik olmayan saf yünden yapılmıştır. ????【PACKAGE CONTENT】4 stilleri : horoz, sarı yumurta, mavi yumurta ve toz yumurta.Renkli toplar seti, günlük kullanım ve değiştirme ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli miktarda yavru kedi veya köpek yavrusu için oyuncak olarak uygundur. ????【UYGUN BOYUT】 Her yün topu kedi oyuncağı yakl. 1.57 inç/ 4 cm çapında (el yapımı, boyut biraz farklı olabilir), yavrularınız ve yetişkin kediniz veya köpekleriniz için uygun boyut, evcil hayvanınızı mutlu ve heyecan verici hale getirmek için güzel bir oyuncak. ????【GÜZEL KEDİ HEDİYESİ】Bu yün keçe topları yumuşak ve yumuşaktır, evcil hayvanların içeride veya dışarıda kullanması için uygundur, evcil hayvanınızın sahip olması için güzel bir oyuncak, dışarıdayken ve evcil hayvanınızı evde bıraktığınızda can sıkıntısını azaltmaya yardımcı olur. ????【KALİTE GARANTİSİ】 Her birinin ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilere kaliteli ürünler ve düşünceli satış sonrası hizmet sunmak için ürün kalitesine büyük önem veriyoruz customer.So herhangi bir sorunuz veya tavsiyeniz varsa, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin us.cat yün yumağı.

Kategorideki en iyi teklifler..