• Yeni
Taşınabilir Mini Doldurulabilir Parfüm Atomizer Şişe Doldurulabilir Sprey, Atomizer Parfüm Şişesi, Koku Pompası Durumda, Parfüm Atomizer Doldurulabilir Seyahat (5 ml, 4 Paket)
zoom_in

Taşınabilir Mini Doldurulabilir Parfüm Atomizer Şişe Doldurulabilir Sprey, Atomizer Parfüm Şişesi, Koku Pompası Durumda, Parfüm Atomizer

₺ 26.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Capacity】5 ml / adet, her set 4 parça, iç şeffaf flakon, kalan parfüm miktarını kolayca kontrol edebilirsiniz. 【Basit ve Kullanışlı】 Bu parfüm püskürtücü şişesinin taşınması kolaydır, kullanımı kolaydır, doldurması kolaydır ve su sızdırmaz.En sevdiğiniz parfüm ölçüm cihazının altına basmanız ve ardından doldurma tamamlanana kadar tıklamaya devam etmeniz yeterlidir. 【Yüksek Kalite】 Atomizörün kabuğu yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır ve iç cam sağlam ve dayanıklıdır.Üzerine düşürdüğünüzde dayanıklılığa zarar verme konusunda endişelenmenize gerek yok ground.no ders çalışıyorum!. 【Seyahat Boyutu】 Boyutu sadece 3. 15x0. 63x0. 63 inç ve hacim 5 ml.It hafif ve dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır, bu da bir el çantasına veya cebe koymak için idealdir. 【Kalite Güvencesi】 Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirmekten çekinmeyin.Ürün Açıklaması : Taşınabilir Mini Doldurulabilir Parfüm Atomizer Şişe Doldurulabilir Parfüm Sprey, Atomizer Parfüm Şişesi, Koku Pompası Durumda, Parfüm Atomizer Doldurulabilir Seyahat (5 ml, 4 Paket) Boyutu : 3.15x0. 63x0. 63 inç.Renk : Parlak Pembe, Parlak Altın, Parlak Gümüş, Parlak Siyah Kapasite : 5 ml / 70 spreyler.Malzeme : cam iç konteyner ve metal kabuk.Özellikler : Saniyeler içinde doğrudan standart parfüm şişesinden yakıt ikmali, kokunuzu dökülmeden mükemmel bir şekilde aktarır Çantada taşımak için onaylanmış uçak Not : 1.Öğe sadece boş Parfüm Şişesi, şişe Parfüm olmadan.2. Parfümü koymadan önce havanın dışarı çıkmasını sağlamak için lütfen birkaç kez basın.3. Alt deliğin çalışıp çalışmadığını kontrol edin ve parfümü şişeye koyun.Özel İpucu : Lütfen bu şişeyi tamamen doldurmayın, çünkü püskürtücüde bir hava deliği vardır, eğer çok doluysa, hava deliğinden sızabilir.

Kategorideki en iyi teklifler..