• Yeni
Manuel Boncuk Kenar Askısı Omuz Askısı Ayarlanamaz Yedek Kayış PU Deri Kayış Çanta Askısı Çanta Çanta Askısı (Gri-Gümüş)
zoom_in

Manuel Boncuk Kenar Askısı Omuz Askısı Ayarlanamaz Yedek Kayış PU Deri Kayış Çanta Askısı Çanta Çanta Askısı (Gri-Gümüş)

₺ 65.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. 1 .Malzeme : Yüksek kaliteli PU Deri ve metal tokalar; Sadece 1 adet kayış. 2. Ayarlanamaz Boyut : 105cm L x 4cm W; Donanım rengi : Gümüş. 3. Yeni tasarım omuzlarınızı serbest bırakacak ve rahat ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.Lütfen farklı kamera veya ışık ortamı nedeniyle hafif renk farkına izin verin.Rengi çok güzel. 4. Renkli aksanlar, değiştirmek için çok sevdiğiniz çantayı giydirmenize yardımcı olacaktır .en iyi sonuçlar için mevcut donanım renginizi ve çanta renginizi kontrol ettiğinizden emin olun.Çantalar, el çantaları, bez çantalar, evrak çantaları ve seyahat çantaları vb.Için kaygan çalışır. 5. Tam garanti : Satın alma işleminizden memnun değilseniz tam iade veya değişim.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.KAPSAM : Planlar satın alma tarihinden itibaren başlar.Lekeler, yırtılmalar veya yırtılmalar ve dikişlerin ayrılması ilk günden itibaren kaplıdır.Üretici garantisinin sona ermesinden sonra kapsanan malzeme veya işçilik kusurları.ÜRÜN UYGUNLUĞU : Son 30 gün içinde satın alınan ürünler Plan kapsamında teminat almaya hak kazanır.Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız.

Kategorideki en iyi teklifler..