• Yeni
CFSNCM Kurutmak-Ayarlanabilir Paslanmaz Çelik Halat ile Geri Çekilebilir Kurutmak Otel Tarzı Ağır Duvara Monte Banyo Çamaşır Kurutma Hattı için Duş (Renk: A)
zoom_in

CFSNCM Kurutmak-Ayarlanabilir Paslanmaz Çelik Halat ile Geri Çekilebilir Kurutmak Otel Tarzı Ağır Duvara Monte Banyo Çamaşır Kurutma

₺ 417.84

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★ Yüksek kaliteli malzemeler : Yüksek kaliteli ABS, alüminyum ve paslanmaz çelikten yapılmış, aşınmaya dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklıdır.Küçük boyutu, kapalı ve açık sınırlı alanlar için idealdir. ★ Geri çekilebilir : Depolama ve yerden tasarruf için kolay geri çekme için ayarlanabilir paslanmaz çelik tel uzatma.Depolama için hattı kasasına geri taşımanız gerektiğinde, kolayca geri çekebilirsiniz. ★ Saklanması kolay : Genişleme için harika olsa da, herhangi bir köşede, gardıropta veya çamaşırhanede kolayca saklayabilirsiniz.Giysiler için kurutmadan daha uygun olan temiz havayı ve güneş ışığını emmek için kıyafet rafınızı açık bir güverteye veya terasa yerleştirin. ★ Saklanması kolay : Genişleme için harika olsa da, herhangi bir köşede, gardıropta veya çamaşırhanede kolayca saklayabilirsiniz.Giysiler için kurutmadan daha uygun olan temiz havayı ve güneş ışığını emmek için kıyafet rafınızı açık bir güverteye veya terasa yerleştirin. ★ Balkon geri çekilebilir çamaşır ipi, görünmez duvara monte elbise kurutma rafı, 4.2 M / 13.8 ayak açık kapalı halat ayarlanabilir askı, gümüş-altın./Delme Gerilebilir delme Beyaz / Altın / birincil renk / Siyah Ürün özellikleri : genişletme ve Kullanım alanı aralığı Kaydet ücretsiz : balkon / yatak odası Yükleme yatay ve göreli konumlara yüklenmesi için çamaşır ipine ihtiyaç iki parça banyolar, duşlar kullanılabilir anahtarı çıkardıktan sonra tel halat çekme Daha m 4.2 hakkında özellikleri : Döner anahtarı tasarım - yöntem : ABS / çinko alaşım kabuk, alüminyum backsheet, paslanmaz çelik tel Renk Sınıflandırması Ürün Adı : Katlanabilir çamaşır ipi Ürün malzeme : çamaşır odası ya da balkon fayans, levha, metal yüzeyler, seramik, boyasız duvarlar, düz yüzeyler 72 monte edilebilir. Hata 1-3 cm çünkü ürün elle ölçülür.Lütfen gerçek ürüne bakın.Anlayışın için teşekkür ederim.3. Bağımsız kuru raflar satıyoruz.Diğer tüm öğeler için ekran dekorasyonu ve dahil değildir.

Kategorideki en iyi teklifler..