• Yeni
Alüminyum Kompakt bulaşık kurutma rafı ile kurutma matı Gereçler Kase Cam Tutucu, basit Mutfak Bulaşıklık Sayacı Yerden Tasarruf Taşınabilir Katlanabilir Küçük (TK19012)
zoom_in

Alüminyum Kompakt bulaşık kurutma rafı ile kurutma matı Gereçler Kase Cam Tutucu, basit Mutfak Bulaşıklık Sayacı Yerden Tasarruf Taşınabilir

₺ 102.90

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Alüminyum Bulaşık Rafı】 Kompakt bulaşık rafı alüminyumdan yapılmıştır. 100 % Pas geçirmez ve hafif, herhangi bir endişe olmadan lavaboya yerleştirin. 【Kompakt Bulaşık Süzgeci】14,5 x 6 x 4,5".Bu bulaşık kurutma rafı,küçük mutfak ve sınırlı tezgah alanı için mükemmel olan 10 tabak, 40 Çatal ve Bıçak tutabilir. 【Bulaşık Rafı ve Boşaltma Tahtası Seti】20"x15. 6".Bu bulaşık süzgeci, Katlanabilir Mikrofiber Bulaşık Kurutma Makinesi ile birlikte gelir Mat.It tezgahınızı kuru tutmak veya tencere, tava, kase, bardak, gümüş eşya, cam eşyaları doğrudan paspasın üzerine yerleştirmek için iyidir. 【Şişe Kurutma Rafı】 İki bardak ve cam tutucu, camınızı tutmak için sağlam ve güvenlidir.Kauçuk kapaklı iki tasarım, camın çizilmesini veya ses çıkarmasını önleyebilir. 【Mutfak Tezgahı için Bulaşık Süzgeçleri】Bıçak, Çatal, Kaşık, gümüş eşya, sofra takımı, sofra takımı çatal bıçak takımını boşaltmak için çıkarılabilir bir plastik kap tutucusu tasarlıyoruz.

Kategorideki en iyi teklifler..