• Yeni
CL1949 Çok Fonksiyonlu Bambu Ahşap bulaşıklık Drenaj / Kuru / Depolama Plaka Raf-Ayakta mutfak rafı Dolap Organizatör (8 bölümler)
zoom_in

CL1949 Çok Fonksiyonlu Bambu Ahşap bulaşıklık Drenaj / Kuru / Depolama Plaka Raf-Ayakta mutfak rafı Dolap Organizatör (8 bölümler)

₺ 65.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

???? 【Yüksek Kaliteli Malzemeler : 】 Bambu tabak rafı %100 yüksek kaliteli bambudan yapılmıştır.Mutfak rafında çatlak yok, deformasyon yok, çevre dostu, temizlenmesi kolay, hafif ve sağlam. ???? 【Multifunction 】Kapak Organizatör koyar tabaklar, yemekleri, tabaklar, pot kapakları, tabaklar, pişirme tepsileri ve tepsiler, placemats, bardak, gözlük, kesme tahtaları, şişe kurutma raf drenaj / kuru / depolama, olarak kullanılan plaka organizatör / kitap / Tablet / dizüstü kapak organizatör. ????【 Yaratıcı Elemanlar】 boon çim tezgah kurutma rafı, kompakt dolaplar ve küçük tezgah alanı için çok uygun olan farklı özelliklere sahiptir.Bulaşıkları boşaltmak ve kurutmak için dikey alanı optimize edin.Yaratıcı yaşam, uygun depolama.Hafif ve kompakt tasarım yerden tasarruf sağlar, organize edilmesi kolaydır ve taşıması kolaydır. ????【Kolay Temizlenir : 】 Kesme tahtası organizatörü nötr sabun ve soğuk su ile yıkanır.Temizledikten sonra rafı kuru bir havluyla veya sadece ıslak bir havluyla silin; ekran dolabını kuruması için açık bir alanda bırakın. ???? 【Basit Montaj】 Palet organizatörü çivi içermez.Yüklerken : sadece ilgili içine sopa takın slot.To parçaların daha sıkı bağlandığından emin olun, depolama rafı negatif toleransla tasarlanmıştır.Satın almadan önce, lütfen fotoğrafımdaki bambu ve ahşap rafların boyutlarını kontrol edin.

Kategorideki en iyi teklifler..