• Yeni
Mutfak için Lavabonun Üzerine Bulaşık Kurutma Rafı, Gereç Tutuculu Çok Amaçlı Katlanabilir Paslanmaz Çelik Bulaşık Rafı ve Bulaşıklar, Bardaklar, Meyveler, Sebzeler için Drenaj Sepeti 17.3x15 İnç (Gri)
zoom_in

Mutfak için Lavabonun Üzerine Bulaşık Kurutma Rafı, Gereç Tutuculu Çok Amaçlı Katlanabilir Paslanmaz Çelik Bulaşık Rafı ve Bulaşıklar,

₺ 49.50

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[Genişletilmiş Boyut] Lavabo bulaşık kurutma rafının tamamen genişletilmiş boyutu 17,3 x 15 inçtir.Uyarı : Bu bulaşıklık 16 inç genişliğe kadar lavabo için çalışır, lütfen bu rulo bulaşık kurutma rafını satın almadan önce öncelikle lavabo boyutunuzu ölçün!. [Premıum Malzeme] Lavabo bulaşık kurutma rafı, SUS304 paslanmaz çelikten ve BPA içermeyen gıda güvenli silikon ve ABS plastik malzemelerden üretilmiştir; bu, büyük bir yük taşıma kapasitesi sunar, kullanılan tüm çubuklarla 80 lb'ye kadar kolayca destekler ve çok sağlam, paslanmaya dayanıklı, kaymaz, korozyona dayanıklı. [Katlanabilir Depolama] Lavabonun üzerindeki bu bulaşık kurutma rafı, depolama için katlanabilir ve katlanabilir, depolama için uygun, yerden tasarruf sağlayan ve temizlenmesi kolaydır.Basit ve şık, en popüler mutfak boyama renk temasına uygun. [Çok fonksiyonlu Kullanım] : lavabo, kurutma rafı, hava için bir bulaşık süzgeç-kurutma tabaklar, bardaklar, kaşıklar, meyve ve sebze olarak kullanılabilir, ve aynı zamanda iyi bir ısı direncine sahiptir, çünkü sıcak tencere ya da dekor için ısıya dayanıklı mat olarak kullanılabilir, [Çıkarılabilir Depolama Sepeti] 550°F. yemeğimiz kurutma rafı çıkarılabilir depolama sepeti ile birlikte geliyor gibi yüksek sıcaklıklara dayanabilir.Mağaza yemek çubukları, kaşık, bıçak, çatal, vb için kullanılabilir. ayrıca lavabodaki meyve ve sebzeleri temizlemek için de kullanılabilir.

Kategorideki en iyi teklifler..