• Yeni
Juesi Lavabo Sepeti, Üçgen Çok Fonksiyonlu Drenaj Raf Lavabo Depolama Raf Mutfak Enayi Depolama Tutucu Drenaj Raf Banyo Destek Köşe Asılı Raf Sabun Kutusu Organizatör (1 Mavi)
zoom_in

Juesi Lavabo Sepeti, Üçgen Çok Fonksiyonlu Drenaj Raf Lavabo Depolama Raf Mutfak Enayi Depolama Tutucu Drenaj Raf Banyo Destek Köşe Asılı

₺ 8.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Storage Depolama Tutucular ve Raflar, Banyo Rafları.Bulaşıkları ve yiyecekleri saklamak için mükemmel mutfak rafı.Alt oyuk, boşaltılması ve kurutulması kolaydır, bulaşıklar veya diğer şeyler için suyu filtrelemek için de kullanılabilir kitchenware.It yerden tasarruf etmenize ve mutfağı iyi organize edilmiş ve temiz tutmanıza yardımcı olur. uses Çoklu kullanımlar : meyve ve sebze drenaj sepeti, mutfak temizleme sünger depolama sepeti, banyo sabunu depolama, sofra geçici drenaj sepeti, basit lavabo çöp sepeti. ♦ Yakınlığı etkilemez, deliksiz her türlü küçük şeyi kolayca yerleştirmenize yardımcı olabilir objects.It hayatın için iyi bir yardımcıdır. design Düğme tasarımına basın, iyi süspansiyon, kurulum ve sökme kolaydır.Mutfak, tuvalet için harika bir yardım.Sünger, diş fırçası, bez, tıraş bıçağı vb. Önlemek için mutfakta, banyoda asılabilir. ✅Lavabo Sepeti Mutfak Mutfak Banyo için çok Fonksiyonlu bir Drenaj Raf Enayi Lavabo Depolama Raf Drenaj Raf Organizer Ajanda Süzgeç Kabuğu Filtre Trianglular Drenaj Raf Depolama Raf Enayi Köşesine Asma Raf Sabun Kutusu Üçgen çok Fonksiyonlu Lavabo Drenaj Raf Depolama Raf Mutfak Depolama Enayi Tutucu, Banyo Destek Köşesine Asma Raf Sabun Kutusu Köşe Lavabo.Mutfak lavabo çok fonksiyonlu depolama raf çok amaçlı yıkama kase sünger drenaj raf.Açıklama : Ürün Açıklaması : Kalın PP malzeme, delme yok, yapışma yok, sıkıca yapışıyor, duvara zarar vermiyor, banyoya, mutfağa ve diğer fayanslara asılabilir, pürüzsüz duvar.Uygun günlük depolamaenayi sabittir.Güçlü emiş enayi ayrılmadan sağlamdır traces.It sökülmesi kolaydır ve güçlü taşıma kapasitesine sahiptir.Küçük nesneler yerleştirilebilir.Boş bina tasarımı.Hızlı tahliye tankının alt kısmı oyulmuştur ve delik boyutu homojendir.Özetleyin ve sıralayın.Mutfak aletlerini saklamak için düzgünlük ve düzenlilik kullanılabilir ve diğer küçük nesneler yerleştirilebilir.Boyut 23x14. 2x10cm Malzeme : PP.

Kategorideki en iyi teklifler..