• Yeni
Çatı ve Oluk Buz Çözme için WARMBRİDGE INC RoofMate Kendinden Regüleli ısıtma kablosu, 120V, 7Watts / Ft. (125-Feet + 10-ft Soğuk Kurşun)
zoom_in

Çatı ve Oluk Buz Çözme için WARMBRİDGE INC RoofMate Kendinden Regüleli ısıtma kablosu, 120V, 7Watts / Ft. (125-Feet + 10-ft Soğuk Kurşun)

₺ 1200.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

İSVİÇRE, %100 Kalite kontrollü ticari sınıf üretti; ETL sertifikalı; Elektrikli ısıtma kablolarında 30 yıllık başarılı deneyim.ENERJİ maliyetlerini azaltın : Kablolar ısı çıkışını ortam sıcaklığına otomatik olarak ayarlar; Negatif 40 dereceye kadar olan sıcaklıklarda çalışır.EV KORUMAK : ürünümüz sizin ve ev gibi buz baraj çatı ve oluklar üzerinde buz gibi buz oluşumları nedeniyle olası hasarlara karşı KORUMALI olduğunu bilerek size huzur verecektir; Değil uzatma kablosu ile kullanmak için; Devre gereksinimleri : AC, topraklı, GFCI bir sistem var, ve 1 En az 220 puan olmalı.(Pvc, asfalt, kauçuk, metal, düz çatı vb. ahşap hariç : çatıda Kullanmak, olukları ve drenaj boruları, herhangi bir çatı ve oluklar KULLANMA.tamam.) Kurulum ve çalıştırma sırasında üst üste binebilir, kablo aşırı ısınmaz. kabloda 10 metrelik soğuk kurşun.Belirli çatı tipleri için klipsler dahil değildir.Daha fazla bilgi için lütfen tam açıklamayı okumak için aşağı kaydırın.Kablonun amacı, erimiş suyun toplanması ve yeniden dondurulması yerine kaçması için buz ve kardan yollar oluşturmaktır.Boyut : 125 Fit.

Kategorideki en iyi teklifler..