• Yeni
Kingwin Bitcoin Madenci Rig Durumda W / 6, veya 8 GPU Madencilik İstiflenebilir Çerçeve - Uzman Kripto Madencilik Raf W/ Yerleştirme için Anakart için Madencilik-Hava Konveksiyon geliştirmek için GPU Cryptocurrency (8 GPU)
zoom_in

Kingwin Bitcoin Madenci Rig Durumda W / 6, veya 8 GPU Madencilik İstiflenebilir Çerçeve - Uzman Kripto Madencilik Raf W/ Yerleştirme

₺ 389.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

♦ Açık hava çerçevesi - Yüksek performanslı teçhizat kasamız soğutma için 7 fan yuvası ile birlikte gelir (fanlar dahil değildir).GPU performansını artırmak için mükemmel ekipman tasarımı. DURABLE DAYANIKLI KALİTE - Bu alüminyum istiflenebilir madencilik kasası, 8 GPU'ya kadar sığacak kadar dayanıklıdır.Bu malzeme, herhangi bir bitcoin madenciliği donanımını desteklemek için dayanıklıdır. POWERED YÜKSEK GÜÇ - Bu madencilik teçhizatı anakart uyumlu güç kaynağı montajına sahiptir (güç kaynağı dahil değildir) Bu kripto madencilik teçhizatı, 8 gpu'yu desteklemek için kolay bir teçhizat kurulumudur. COMPATIBILITY MUTLİ UYUMLULUĞU-Bu madencilik teçhizatı çerçevesi, yeterli hava akışı için GPU'lar arasında yeterli alana sahip SSD ve HDD kurulumunu destekleyebilir.Bu, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETC) ve diğer herhangi bir kripto para biriminin madenciliği için bir zorunluluktur. QUALITY GARANTİLİ KALİTE-Bitcoin madenciliği makinesi kalite ve performans garantilidir veya paranızı geri alır.ÖZELLİKLER Madencilik Donanım : GPU Çerçeve Kasa Tipi : Açık Hava Madenci Kutu Malzemesi : Alüminyum Renk : Siyah Yuvası : 8 8 GPU Yuvaları (GPU Dahil Değildir) Boyutu : L 25.2 x W 14.2 x H 21.7 inç (L 640 x W 360 x H 550mm) Ağırlık : 12.35 lbs (5.60 Kg). ♦ Açık hava çerçevesi - Yüksek performanslı teçhizat kasamız soğutma için 7 fan yuvası ile birlikte gelir (fanlar dahil değildir).GPU performansını artırmak için mükemmel ekipman tasarımı. DURABLE DAYANIKLI KALİTE - Bu alüminyum istiflenebilir madencilik kasası, 8 GPU'ya kadar sığacak şekilde oldukça dayanıklıdır.Bu malzeme, herhangi bir bitcoin madenciliği donanımını desteklemek için dayanıklıdır. POWERED YÜKSEK GÜÇ - Bu madencilik teçhizatı anakart uyumlu güç kaynağı montajına sahiptir (güç kaynağı dahil değildir) Bu kripto madencilik teçhizatı, 6 gpu'yu desteklemek için kolay bir teçhizat kurulumudur. COMPATİBİLİTY ÇOKLU UYUMLULUK - Bu madencilik teçhizatı çerçevesi, yeterli hava akışı için GPU'lar arasında yeterli alana sahip SSD ve HDD kurulumunu destekleyebilir.Bu, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETC) ve diğer kripto para birimlerinin madenciliği için bir zorunluluktur. QUALITY GARANTİLİ KALİTE-Bitcoin madenciliği makinesi kalite ve performans garantilidir veya paranızı geri alır.KC-8 GPU madencilik kasası, sağlam yapıya ve mükemmel değere sahip yüksek performanslı bir GPU madencilik kasasıdır.Kasamız, yalnızca GPU performansınızı artırmak için değil, aynı zamanda soğutma için mükemmel hava akışı sağlamak için olağanüstü bir açık hava tasarımına sahiptir.Madencilik çantamızı yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzeme ile üretiyoruz ve 7/24 gerçek bir madencilik ortamında test edildi.KC-8 GPU tamamen istiflenebilir, böylece GPU kapasitenizi genişletebilirsiniz, hızlı ve kolay kurulum ile bu, kripto para birimi madenciliği ihtiyaçlarınız için mükemmel bir ekipman olacaktır.

Kategorideki en iyi teklifler..