• Yeni
19 GPU Alüminyum Istiflenebilir Açık Hava Madencilik Bilgisayar Çerçeve Rig Durumda Ethereum LTC ZEC ŞEKILLI Bitcoin (Siyah)
zoom_in

19 GPU Alüminyum Istiflenebilir Açık Hava Madencilik Bilgisayar Çerçeve Rig Durumda Ethereum LTC ZEC ŞEKILLI Bitcoin (Siyah)

₺ 1002.30

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz. .Not : -satış ve satış sorulardan sonra, herhangi bir ön Varsa e-posta ile bize ulaşın, size 24 saat içinde cevap vereceğiz.Dahil 1 * GPU teçhizat çerçeve.19 GPU Madencilik Kılıf+Montaj aksesuarları İle + Anahtarı Singal Tel.Madenci için Profesyonel Tasarım, Hava Konveksiyonunu Hızlandırmak, Soğutmayı Arttırmak ve Grafik Kartlarının Servis Ömrünü Uzatmak.Serin İstiflenebilir Güvenilir Sessiz / Basit ve kompakt tasarım, Yüksek Kaliteli Alüminyum Alaşımlı Malzeme.Güçlü, Dayanıklı ve Tekrarlanan Ekleme için kullanılabilir.GPU'NUZU ve Elektronik Cihazınızı Tamamen Koruyun.GPU'lar Arasındaki Geniş Alan, Onları Serin ve Sessiz Hale Getirir.Destek ATX / MATX Anakart, Çift PSU Barındırma, Sabit Disk, PSU Montajı Kit.It fan Braketleri ile istiflenebilir.Taşınması kolaydır ve Ekipman için yeterli Alan Ayırır.Açıklama : Satın alabileceğiniz en iyi alluminum açık hava çerçeve madencilik teçhizatı kılıfı olabilir.Madenciliği tekrar seksi yap!Bu fiyata değer mi?Evet diyebilirim , tüm Pahalı gpu'larımı serin, sessiz ve sağlıklı tutarken mutlu bir şekilde madencilik yapmak istiyorum ve bu, madencilik hashratınızın dalgalanmadan veya düşmeden tam hızda çalışmasına yardımcı oluyor! ETH ZEC/Bitcoin Paket için 19 GPU Mining Rig gelişmiş tercümesi Alüminyum Durumda : (10 kg) 1*19 GPU Mining Çerçeve Kılıf*Düğme 1 Adet Singal Tel Boyutu ile Donatılmış Anahtarı 1 Yükleme Aksesuar Seti*1(TEK KARE) : 33" x 13.7" x 3.9" (84x41x10 cm) Ambalaj Ağırlığı : 22lbs özellikler : Ürün Adı : çerçeve Malzeme İncelemesi : Alluminum+Akrilik Paneller Dahil.Renk : Şerit Özellikler : 1) İki veya daha fazla alüminyum çerçeve üst üste bindirilebilir. 2) 19 gpu'yu tutmak ve 120mm fanları veya ATX/MATX Anakartı, Çift psu'yu desteklemek için. 3) GPU'lar arasındaki cömert boşluk, onları serin ve sessiz hale getirir. 4) Tek veya Çift PSU barındırma,sabit disk, PSU montaj Kitini destekleyin. 5) Katı alüminyum konstrüksiyon, dayanıklı ve pratik.Basit ve kompakt tasarım.uygun kurulum. 6) Tüm montaj pozisyonları belirli konumlandırma deliklerine karşılık gelir ve kurulumu kolaydır. 7) Kurulum işlemi sadece birkaç vida kullanılarak son derece basitleştirilmiştir.Grafik kartının kurulum yeri ayarlanabilir, bu da her türlü grafik kartıyla uyumlu olması garanti edilir. 8) rekabetçi fiyatlarla ve teslim süresinde %100 müşteri memnuniyeti.Uluslararası Alıcılar - Lütfen Dikkat : a. İthalat vergileri, vergiler ve harçlar ürün fiyatına veya nakliye ücretlerine dahil değildir.Bu masraflar alıcının sorumluluğundadır.b.Teklif vermeden önce bu ek masrafların ne olacağını belirlemek için lütfen ülkenizin gümrük idaresine danışın.

Product Name:
Mining frame
Material:
Alluminum+Acrylic Panels.
Color:
Sliver
Features: :
1)Two or more sets of aluminum frame can be superimposed. :
2) for hold 19 GPU and support 120mm fans or ATX/MATX Motherboard, Dual PSU. :
3)Generous space between the GPUs, making them cool and quiet. :
4)Support Single or Dual PSU hosting,harddrive, PSU mounting Kit. :
5)Solid aluminium construction, durable and practical.Simplistic and compact design. convenient installation. :
6)All mounting positions correspond to specific positioning holes and are easy to install. :
7)The installation process have been extremely simplified by using only a few of screws.The location of the installation of the graphics card can be adjusted, which is guaranteed to be compatible with any kind of graphics card. :
8)100% customer satisfaction at competitive prices and delivery time. :
International Buyers-Please Note:
a.Import duties, taxes and charges are not included in the item price or shipping charges. These charges are the buyer's responsibility. :
b.Please check with your country's customs office to determine what these additional costs will be prior to biddingying. :

Kategorideki en iyi teklifler..