• Yeni
Balacoo Ahşap Saman Dağıtıcı Kutusu Tavşan Saman Besleyiciler Raf Ahşap Saman Gıda Bin Tavşan Çim Tutucu Küçük Hayvan Malzemeleri (Haki )
zoom_in

Balacoo Ahşap Saman Dağıtıcı Kutusu Tavşan Saman Besleyiciler Raf Ahşap Saman Gıda Bin Tavşan Çim Tutucu Küçük Hayvan Malzemeleri (Haki

₺ 155.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Büyük miktarda saman tedarikini mevcut tutar ve en önemlisi saman israfını en aza indirir.Bu, kobay, tavşan, chinchilla vb.Gibi küçük hayvanlar için tasarlanmış bir saman besleyicidir.Yüksek kaliteli ahşap malzemeden yapılmış, dayanıklı, uzun ömürlü ve kullanımı güvenlidir.Sabit tasarımı ile bu saman rafı, bir evcil hayvan kafesine monte etmeniz için kolay ve kullanışlıdır.Özel olarak tasarlanmış çit, samanı temiz ve düzenli bir çöp kutusu besleyicisinde tutar.Açıklama Profesyonel, uygun fiyatlı bir tavşan saman besleyici mi arıyorsunuz?Birden fazla iş yapmak için kullanılabilecek sağlam, hayvan saman besleyicisini mi arıyorsunuz?Eğer evet ise, daha fazla kendinizi yormayın!Saman besleyicimiz ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır.sizin için en iyi seçenek.Özellikler-Renk : Haki, - Malzeme : Ahşap,- Boyut : 18. 00 X15. 80 X14. 00 cm/ 7. 07 X6. 21 X5. 50 inç, - Bu kobay, tavşan, chinchilla vb.Gibi küçük hayvanlar için tasarlanmış bir saman besleyicidir.- Özel olarak tasarlanmış çit, samanı temiz ve düzenli bir çöp kutusu besleyicisinde tutar.- Büyük miktarda saman tedarikini mevcut tutar ve en önemlisi saman israfını en aza indirir. Kullanım için - yüksek yapılmış - kalite ahşap malzeme, dayanıklı, uzun ömürlü ve güvenli.- Sabit tasarımı ile bu saman rafı, bir evcil hayvan kafesine monte etmeniz için kolay ve kullanışlıdır.- Renk : Haki-Boyut : 18 X15. 8 X14 CM Paket Dahil 1 x Raf 1 x Fiksatör.

Kategorideki en iyi teklifler..