• Yeni
Serin Kaymaz telefon altlığı için 4 in 1 Araba, Dashboard Dekor Kaymaz Mat, Araba Aksesuarları için Kadın Erkek, 360 Derece Dönen, Geçici Park Numarası ile, 2 Adet Aromaterapi (Beyaz)
zoom_in

Serin Kaymaz telefon altlığı için 4 in 1 Araba, Dashboard Dekor Kaymaz Mat, Araba Aksesuarları için Kadın Erkek, 360 Derece Dönen, Geçici

₺ 35.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

PHONE【4'Ü 1 arada ARABA için KAYMAZ TELEFON altlığı】-Çok fonksiyonlu kaymaz paspasın bir parçası, karmaşık kurulum prosedürleri yok, mıknatıslar, vidalar veya vantuzların karmaşıklığı yok, sadece takın ve kullanın. ACCESSORIES 【KADINLAR ERKEKLER İÇİN ARABA AKSESUARLARI 】 - Yağ direnci, elastikiyet, aşınma direnci, yaşlanma ve yapışma direnci, sağlıklı ve tuhaf bir kokusu yoktur, araba ortamını taze tutar. PHONE【360 DERECE DÖNEN TELEFON TUTUCU】-Kaymaz mat üzerindeki cep telefonu tutucusu, yatay veya dikey ekran olsun, 360 derece döndürülebilir, farklı görüş açılarına uyacak şekilde ayarlanabilir. ✔ 【MOBİL GÖSTERGE PANELİ DEKORASYON PEDİ】 - Ekran standının dönen doğası nedeniyle, kişinizi gizleyip gizlemeyeceğinize karar verebilirsiniz number.By ürünle birlikte verilen dijital çıkartmaları (6 grup) kullanarak, aracınızın penceresinin dışında olsanız bile numaranızı net bir şekilde görebilirsiniz. ✔ 【KAYMAZ ARABA MAT telefon altlığı ARABA İÇİN】 - Otomotiv kaymaz pedlerimiz kenarda dört yapraklı yonca delikleri ile tasarlanmıştır.En sevdiğiniz aromaterapi çubuğunu (Ücretsiz 2 Adet) doğrudan takabilir, delikten koku yaymasına izin verebilir ve belirli kokuyu arabanıza dağıtabilirsiniz.ısıya dayanıklı ve soğuğa dayanıklı, yüklemeye gerek yok.

Kategorideki en iyi teklifler..