• Yeni
4'ü 1 Arada Araç için Kaymaz Telefon Altlığı, Geçici Otopark Kartı Numarası Plakalı ve Aromaterapili Araç Gösterge Paneli Telefon Altlığı, Sarsıntı Önleyici Ped Evrensel Telefon Tutucu (Beyaz)
zoom_in

4'ü 1 Arada Araç için Kaymaz Telefon Altlığı, Geçici Otopark Kartı Numarası Plakalı ve Aromaterapili Araç Gösterge Paneli Telefon Altlığı,

₺ 49.50

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【360 derece dönen telefon tutucu】 Kaymaz mat üzerindeki cep telefonu tutucusu, yatay veya dikey ekran olsun, 360 derece döndürülebilir, farklı görüş açılarına uyacak şekilde ayarlanabilir.Ekran standının dönen yapısı nedeniyle, kartvizitinizi gizleyip gizlemeyeceğinize karar verebilirsiniz number.By ürünle birlikte verilen dijital çıkartmaları (6 grup) kullanarak, aracınızın penceresinin dışında olsanız bile numaranızı net bir şekilde görebilirsiniz. 【Kullanışlı ve pratik】 Çok fonksiyonlu kaymaz paspasın bir parçası, karmaşık kurulum prosedürleri yok, mıknatıslar, vidalar veya vantuzların karmaşıklığı yok, sadece takın ve kullanın. 【Dahili aromaterapi kutusu】 Otomotiv kaymaz pedlerimiz kenarda dört yapraklı yonca delikleri ile tasarlanmıştır.En sevdiğiniz aromaterapi çubuğunu doğrudan takabilirsiniz (dahil değildir), kokuyu delikten geçirmesine izin verin ve belirli kokuyu arabanıza dağıtın. 【Soğuk ışık】 Kaymaz mat gün boyunca ışık enerjisini emer ve geceleri serin ışıklar yayabilir ve romantik aydınlatma atmosferi arabayı dolduracaktır. 【Yüksek kaliteli PVC malzeme】 Yağ direnci, elastikiyet, aşınma direnci, yaşlanma ve yapışma direnci, sağlıklı ve tuhaf bir kokusu yoktur, araba ortamını taze tutar.

Kategorideki en iyi teklifler..