• Yeni
YPYCQ 1 adet Büyük Araç Braketi Evrensel Araba Dashboard Dağı Tutucu
zoom_in

YPYCQ 1 adet Büyük Araç Braketi Evrensel Araba Dashboard Dağı Tutucu

₺ 275.55

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Kararlılığa ek olarak, hala kararlı!Taban kaymaz silikondur ve telefon yay klipsi sabittir, bu nedenle kayma olmaz!.Ekranı net bir şekilde görmek için güneşe maruz kalmayı ve yansımayı önlemek için ekranı güneşten koruyun.Silikon taban.Devamı stable.It daha sağlam, sağlam ve kararlıdır ve cep telefonu yay klipsi sabitlenir ve kaydırılır.Eğimli düzlemde 45° ' de düğme kelepçesi yoktur ve üst ve alt yastıklar telefona zarar vermeyecek şekilde sabitlenmiştir.Cep telefonu brakette sabittir.Şartname : Marka yeniürün Tipi : Araba tutucumalzeme : Plastik/ Kauçuk/ silikonrenk : siyahkolay konstrüksiyo Ntek dokunuşlu lever No yapıştırma veya vidalama sayesinde cihazın çok kolay takılması ve çıkarılması, stabiliteye ek olarak kalıntı bırakmadan çıkarılabilir, hala stabildir!Taban kaymaz silikondur ve telefon yay klipsi sabittir, bu nedenle kayma olmaz!Ekranı net bir şekilde görmek için güneşe maruz kalmayı ve yansımayı önlemek için ekranı güneşten koruyun.Silikon taban.Devamı stable.It daha sağlam, sağlam ve kararlıdır ve cep telefonu yay klipsi sabitlenir ve kaydırılır.Eğimli düzlemde 45° ' de düğme kelepçesi yoktur ve üst ve alt yastıklar telefona zarar vermeyecek şekilde sabitlenmiştir.Cep telefonu brakette sabittir.Paket içeriği : 1 x Araç Tutucu.

Brand new :
Product Type:
Car Holder
Material:
Plastic/ Rubber/ Silicone
Color:
Black
Easy construction :
Very easy insertion and removal of the device thanks to the one-touch lever :
No sticking or screwing, removable without residue :
In addition to stability, it is still stable! The base is non-slip silicone, and the phone spring clip is fixed, so there is no slippage! :
Protect the screen from the sun to avoid sun exposure and reflection to see the screen clearly. :
Silicone base. More stable. :
It is more firm, solid and stable, and the mobile phone spring clip is fixed and slipped. :
There is no button clamp on the inclined plane at 45°, and the upper and lower cushions are fixed so as not to damage the phone. The mobile phone is stable in the bracket. :
Package Included:
1 x Car Holder :

Kategorideki en iyi teklifler..