• Yeni
Buğday Lifi Sızdırmaz Öğle Yemeği Kabı, Erkekler ve Kadınlar için Bento Kutusu, Ofis Çalışanı ve Öğrenci Partisi için Japon Bento Kutusu (bej)
zoom_in

Buğday Lifi Sızdırmaz Öğle Yemeği Kabı, Erkekler ve Kadınlar için Bento Kutusu, Ofis Çalışanı ve Öğrenci Partisi için Japon Bento Kutusu

₺ 32.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Şık ve Pratik Tasarım】 Bu öğle yemeği kutusunun rengi, iyi bir tasarım anlayışı, benzersiz ve şık, basit, cömert ve pratiktir. 【Güvenli Malzeme】 Güvenli buğday samanı malzemesi, öğle yemeği kutumuzu güçlü ve dayanıklı hale getirerek gün boyu enerji dolu olmanızı ve sorunsuz yemek yemenizi sağlar. 【Sızdırmaz Tasarım】 Yemek kabı, yemeğinizin taşmasını önlemek için sıkıca kapatılabilir ve hava geçirmezdir. 【Üç Bölmeli Öğle Yemeği Kutusu】 Üçü bir arada bölme tasarımı, yiyecekleri tutmak için yeterli alana sahiptir, bu da yiyeceklerin birbirine karışmasını etkili bir şekilde önler ve yiyeceklerin orijinal tadını korur. 【Ev yapımı Sağlıklı Öğle Yemeği】Kalabalık restoranları ve yağlı yiyecekleri unutun, her gün en sevdiğiniz yemeği yapın ve bir bento kutusuna koyun ve kendi yemeğinizin tadını çıkarmak için okula veya şirkete getirin.Ürün açıklaması Özellikler : Renk : bej Malzeme : buğday lifi malzemeler Boyutu : 8.6x5.1x2.5 inç/21. 8x13x6. 3 cm Özelliği : Malzeme ışık ve uzay daha az sürer, her zaman her yerde gıda keyfini çıkarabilirsiniz.Bu pratik öğle yemeği kutusu, okul çocuklarından iş ebeveynlerine kadar tüm ailelerin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Kendin yap sağlıklı yemekler, dışarıda yemek yerken zamandan ve paradan tasarruf edebilir ve ayrıca yemek pişirme sevincini yaşayabilirsiniz.Büyük hediye : Ailenize ve arkadaşlarınıza sevgi dolu bir bento verin, bu öğle yemeği kutusu iyi bir seçimdir.

Kategorideki en iyi teklifler..