• Yeni
Gaeirt Yüksek Sandalye Minderi, Bebek Arabası Örtüsü için Bebek Yüksek Sandalye Minderi için Nefes Alabilen Yüksek Sandalye Minderi (【Küçük Canavar】)
zoom_in

Gaeirt Yüksek Sandalye Minderi, Bebek Arabası Örtüsü için Bebek Yüksek Sandalye Minderi için Nefes Alabilen Yüksek Sandalye Minderi (【Küçük

₺ 61.77

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【RAHAT SÜNGER】 : Yastık malzemesi süngerdir.Bunun nedeni süngerin daha yumuşak ve daha rahat olması, sevimli bebekler için rahat bir deneyim sağlamasıdır. 【Kullanımı BASİT】 : Mama sandalyesi yastığının takılması ve çıkarılması kolaydır, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için mama sandalyesi yastığını güvenle kullanabilirsiniz. 【NASIL TEMİZLENİR】 : El yıkama için uygundur, çünkü çamaşır makinesi çok gerilir ve sandalye minderi kolayca hasar görür. 【NOTE】 : Minderimiz piyasadaki çoğu mama sandalyesi için uygundur.Kullanılamayan bazı mama sandalyeleri olabilir.Size uygun mama sandalyesini seçmek için lütfen açıklamamızı ve resimlerimizi birleştirin. 【YAYGIN OLARAK UYGULANABİLİR】 : Sadece bebek mama sandalyesi minderi olarak değil, aynı zamanda bebek arabası örtüsü, araba yastığı ve bebek pedi olarak da kullanılabilir.Özellik : 1. Kullanımı BASİT : Mama sandalyesi yastığının takılması ve çıkarılması kolaydır, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için mama sandalyesi yastığını güvenle kullanabilirsiniz2. RAHAT SÜNGER : Yastık malzemesi süngerdir.Bunun nedeni süngerin daha yumuşak ve daha rahat olması ve sevimli bebekler için rahat bir deneyim sağlamasıdır.3. YAYGIN olarak uygulanabilir : Sadece bebek mama sandalyesi minderi olarak değil, aynı zamanda bebek arabası örtüsü, araba yastığı ve bebek yastığı olarak da kullanılabilir4. NOT : Minderimiz piyasadaki çoğu mama sandalyesi için uygundur.Kullanılamayan bazı mama sandalyeleri olabilir.Size uygun yüksek sandalyeyi seçmek için lütfen açıklamamızı ve resimlerimizi birleştirin5. NASIL temizlenir : El yıkama için uygundur, çünkü çamaşır makinesi çok gerilir ve sandalye minderi kolayca hasar görürözelleştirme : Öğe Türü : Yüksek sandalye yastığımalzeme : Süngerpaket Listesi : 1 x Yüksek sandalye minderi.

Item Type:
High Chair Pad
Material:
Sponge
Package List:
1 x High Chair Pad :

Kategorideki en iyi teklifler..