• Yeni
Bebek Arabası Bilek Kayışı, Neopren Emniyet Kayışı, Bebek Arabası için Siyah
zoom_in

Bebek Arabası Bilek Kayışı, Neopren Emniyet Kayışı, Bebek Arabası için Siyah

₺ 23.07

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bebek arabası elinizden çıktığında bebeğinizin güvenliğini ve bebek arabanızın kontrol gücünü sağlamak için tasarlanmıştır.Kemerin ucunu bebek arabasıyla demir halka ile bağlayın ve kemerin diğer ucundan yetişkinin bileğine geçirin.Birçok çocuk arabası için Uygun, taşıma, bebek arabası ve kayış mükemmel bar uydurmaya toka ayarlayabilirsiniz.Yüksek kaliteli neoprenden yapılmış, uzun süreli kullanım için dayanıklı, yastıklı ve rahattır.Kolay kullanım için çok uzun veya çok kısa değil ve sizin veya çocuklarınız için sorun yaratmayacak.Bu bilek kayışları, bebek arabası elinizden çıktığında bebeğinizin güvenliğini ve bebek arabanızın kontrol gücünü sağlamak için tasarlanmıştır.Endişeli bir anne için güzel bir bebek arabası askısı.Tepelerden aşağı inerken veya kavşakların yakınında size ek güvenlik ve huzur verir.Özellikler : Bebek arabası elinizden çıktığında bebeğinizin güvenliğini ve bebek arabanızın kontrol gücünü sağlamak için tasarlanmıştır.Yüksek kaliteli neoprenden yapılmış, uzun süreli kullanım için dayanıklı, yastıklı ve rahattır.Kemerin ucunu bebek arabasıyla demir halka ile bağlayın ve kemerin diğer ucundan yetişkinin bileğine geçirin.Kolay kullanım için çok uzun veya çok kısa değil ve sizin veya çocuklarınız için sorun yaratmayacak.Birçok çocuk arabası için Uygun, taşıma, bebek arabası ve kayış mükemmel bar uydurmaya toka ayarlayabilirsiniz.Şartname : Durum : %100 % Yeni Malzeme : Neopren Renk : Siyah Boyutu : Yaklaşık. 45 * 3.8 cm / 17.72*1.5 in Ağırlık : Yaklaşık.74g / 2.6 oz Paket listesi : 1 * bebek arabası emanet bilek kayışı Not : 1.Bilek halkası sizin için çok gevşekse ve düşerken bilekten kayabilirse, lütfen o bölgeye bir düğüm atın ve istediğiniz kadar küçük veya büyük yapın. 2. Manuel ölçüm nedeniyle 0~1 inç hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler. 3. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Condition:
100% Brand New
Material:
Neoprene
Color:
Black
Size:
Approx. 45*3.8cm/17.72*1.5in
Weight:
Approx.74g/2.6oz
  :
Package List:
1 * Baby Stroller Safety Wrist Strap :
  :
Note:
1.If the wrist loop is too loose for you and could slip off the wrist in a fall, please put a knot in that area and make it as small or large as you like. :
2. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
3. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorideki en iyi teklifler..