• Yeni
Su Basıncı Vericisi, 4-20MA Çıkış ASIC Vericileri Dönüştürücü 2 Telli Sistem Hava için Oksijen için Doğru (Küçük Hessman)
zoom_in

Su Basıncı Vericisi, 4-20MA Çıkış ASIC Vericileri Dönüştürücü 2 Telli Sistem Hava için Oksijen için Doğru (Küçük Hessman)

₺ 106.77

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Güvenilir Çalışma : Kararlı çalışmayı sağlamak için yüksek aşırı yük kapasitesine sahip hassas seramik diyaframı benimsemek.Yüksek Hassasiyet : 1.0 % F. S yüksek hassasiyet ile birlikte gelir, basınç vericisi daha doğru ölçüm sağlar.ASIC Verici : Bu su basıncı dönüştürücü, dijital kompanzasyonu garanti etmek için ASIC teknolojisini kullanır.Dayanıklılık Kullanımı : Esas olarak 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir, korozyona ve aşınmaya karşı büyük dayanıklılığa sahiptir.Geniş Uygulama : Hava, su, oksijen dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda esnek uygulama sağlar, çok pratiktir.Özellik : 1. Güvenilir Çalışma : Kararlı çalışmayı sağlamak için yüksek aşırı yük kapasitesine sahip hassas seramik diyaframı benimsemek.2. Yüksek Hassasiyet : 1.0 % F. S yüksek hassasiyet ile birlikte gelir, basınç vericisi daha doğru ölçüm sağlar.3. Geniş Uygulama : Hava, su, oksijen dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda esnek uygulama sağlar, çok pratiktir.4. ASIC Verici : Bu su basıncı dönüştürücü, dijital kompanzasyonu garanti etmek için ASIC teknolojisini kullanır.5. Dayanıklılık Kullanımı : Esas olarak 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir, korozyona ve aşınmaya karşı büyük dayanıklılığa sahiptir.Şartname : Öğe Türü : Basınç vericiürün Aralığı : 0-16 barelektriksel Performans : 2 telli sistem.Giriş Gücü : 10-36vdçıkış Sinyali : 4-20mauygulanabilir Ortam : Hava, oksijen, su.Basınç Bağlantı Noktası : NPT1/4 Çalışma Sıcaklığı : -20 derece Santigrat 80 derece Santigrat.Ürün Doğruluğu : 1.0 % F. Ürün Malzemesi : 304 paslanmaz çelik.Paket listesi : 1 x Büyük Hirschmann Basınç Verici1 x Küçük Hirschmann Basınç Verici1 x Düz Çizgi Basınç Vericisi.

Item Type:
Pressure Transmitter
Product Range:
0-16 Bar
Electrical Performance:
2 wire system.
Input Power:
10-36VDC
Output Signal:
4-20MA
Applicable Medium:
Air, oxygen, water.
Pressure Port:
NPT1/4
Working Temperature:
-20 degrees Celsius to 80 degrees Celsius.
Product Accuracy:
1.0%F.S
Product Material:
304 stainless steel. 
Package List:
1 x Big Hirschmann Pressure Transmitteror :
1 x Small Hirschmann Pressure Transmitteror :
1 x Straight Line Pressure Transmitter :

Kategorideki en iyi teklifler..