• Yeni
DAUERHAFT Yeşil Oyma Balmumu, Takı Yapımı Balmumu, Takı Aksesuar, Takı Gravür Ağda Aracı, Jewel Yapma Modeli, Üç ile, Takı Onarım & Carve için(0.8 mm)
zoom_in

DAUERHAFT Yeşil Oyma Balmumu, Takı Yapımı Balmumu, Takı Aksesuar, Takı Gravür Ağda Aracı, Jewel Yapma Modeli, Üç ile, Takı Onarım & Carve

₺ 196.20

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★★★★ ★ 【Profesyonel Model】 Takı yapımı balmumu, profesyonel işçilik ve kaliteli işleme veya el oyması için idealdir. ★★★★ ★ 【Çeşitli Mücevher Türleri için Uygundur】 Oyma balmumu,yüzük,küpe,bilezik vb.Gibi çeşitli mücevher türlerini oymak ve yapmak için idealdir. ★★★★ ★ 【Üç Boyut Mevcut】 Yeşil Oyma Balmumu,ihtiyaçlarınızı karşılamak için seçebileceğiniz üç boyut mevcuttur. ★★★★ ★ 【Güvenilir Seçim】 Kuyumcular,heykeltraşlar ve hobiler tarafından dünya çapında kullanılan mücevher oyma aleti,böylece ürünümüze güvenebilirsiniz. ★★★★ ★ 【Müşteri Hizmetleri】 Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.En kısa zamanda cevaplayacağız. 1. Yüzük, küpe, bilezik vb.Gibi çeşitli takıları oymak ve yapmak için idealdir. 2. Güzel el yapımı takılar oluşturmanıza etkili bir şekilde yardımcı olur. 3. Kuyumcular,heykeltraşlar ve hobiler tarafından dünya çapında kullanılır. 4. Profesyonel model üreticileri tarafından tercih edilir. 5. İşleme veya el oyması için idealdir.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Jewelry Tool
Material:
Wax
Color:
Green
Optional Thickness:
0.8mm / 0.0315inch, 1.0mm / 0.0394inch, 1.2mm / 0.0472inch
Weight:
Approx. 7g
Package List:
1 * Jewelry Carving Wax :

Kategorideki en iyi teklifler..