• Yeni
NANYİ 3.5 mm 4 Pin Dişi 2x3. 5mm 3 Pin Erkek Kulaklık Dönüştürücü Kafa ses dağıtıcı kablosu Y Adaptör Kablosu, 0.3 M 1FT( Siyah)
zoom_in

NANYİ 3.5 mm 4 Pin Dişi 2x3. 5mm 3 Pin Erkek Kulaklık Dönüştürücü Kafa ses dağıtıcı kablosu Y Adaptör Kablosu, 0.3 M 1FT( Siyah)

₺ 17.94

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1. Dizüstü bilgisayardaki mikrofon / kulaklık dişi arabirimini 3,5 mm dişi konektöre birleştirin.3.5 MM Hoparlörlü Mikrofonlu PC Adaptörüne Kulaklık Stereo Ses Y Adaptörü,Skype veya Sohbet Programları, MSN Mesenger, Yahoo, Google Voice ve Daha Fazlası gibi VOIP Uygulamalarıyla Kullanım için Yeni Kulaklıklarınızı (Ses ve Mikrofon) bir PC'ye veya Dizüstü Bilgisayara Bağlayın!. 2. Yüksek uyumluluk, sofistike ve 3 Pin 3.5 MM kulaklık adaptörü en TRRS kulaklıklar gibi akıllı kulaklıklar olarak, 7, Sennheiser HD 598 Cs kablolu kulaklık, Hyperx cloud 2, Razer Kraken X oyun kulaklığı, hoparlör, HP 450 G1 dizüstü bilgisayar, Thinkpad T400 ve daha fazla Turtle Beach XO1/PX24/Recon 50/XO ile Uyumlu için uygundur.Ince ve taşınabilir tasarım, taşıması kolay. 3. 24 K Altın kaplama El Sanatları Altın Kaplama anti-oksidasyon, kayıp sinyal kaybı, yüksek aktarım hızı, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım., sertlik sağlamak ve sinyal performansını artırmak.Taşınabilir ve sınırsız bükülme için alüminyum alaşımlı kasa ve dayanıklı esnek kablo. 4. Küçük tasarım, taşıma kolaylığı, kullanımı kolay ve intall sağlar.İki Kulaklığı Tek Bir Ses Kaynağına Bağlamak için idealdir, Arkadaşınızla birlikte Cep Telefonu Müziğinizin Keyfini Kolayca Çıkarmanızı sağlar. 5. Sorunsuz 12 aylık garanti ve arkadaş müşteri hizmetleri.Ürün Adı : 3.5 dişi 2 3.5 erkek mikrofon + kulaklık metal ses adaptörü kablosu Ürün fonksiyonu : Bu kablonun iki 3.5 mm erkek konektörü dizüstü bilgisayara takılır ve 3.5 koltuklu harici cep telefonu kulaklığı diyalogu gerçekleştirebilir ve bilgisayarda müzik dinleyebilir.(Kırmızı Daire mikrofon işlevi yeşil) kaplama erkek kulaklık işlevi çinko alaşım Ürün fiş : 3.5 mm ses altın ürün uzunluğu : 30 cm/1 FT Ürün kılıf Ürün soket : sağlamak için ses 3.5 mm altın kaplama taban Ürün malzeme : oksijensiz bakır malzeme yüksek kalitede ses sinyali aktarımı malzeme : .Ürün kalitesi : ürün kalitesini sağlamak için dokuz denetim süreci Ürün tel malzemesi : TPE yüksek elastik tel malzemesi.Siyah ürün renk : .kulaklık dönüştürücü kafa dizüstü mikrofon combo kablo 3.5 mm ses splitter Ne olsun : 1 adet 3.5 kadın 2 3.5 erkek kablo.

Kategorideki en iyi teklifler..