• Yeni
Tekerlekler ile FYYFS Haddeleme Yardımcı Arabaları 3 Katmanlı Mobil Raf Ünitesi Mutfak Banyo Çamaşır Odası için Saplı Banyo Arabaları 26.2x15.75x5.1 İnç (Beyaz)
zoom_in

Tekerlekler ile FYYFS Haddeleme Yardımcı Arabaları 3 Katmanlı Mobil Raf Ünitesi Mutfak Banyo Çamaşır Odası için Saplı Banyo Arabaları

₺ 215.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1.Esnek 3 Katmanlı Depolama Sepeti : 3 katmanlı ince depolama sepeti genişliği, depolama için evinizdeki dar alanlarda kullanılabilen 5.1 inç tasarımdır.Raf ünitesi kolayca Dolaplar çamaşır makinesi ve kurutucu arasında, mutfak, banyo, garaj, çamaşır odası, ofis ya da in-arasında kayar. 2. Hareketli Raf Ünitesi Depolama : 4 kolay kayar, dayanıklı tekerlekler ve ergonomik tutamak, depolama arabasını dar alanlardan içeri ve dışarı çekmek için kolay ve kullanışlı hale getirir.Ve 6 yan çemberler depolama için daha fazla alan sağlar.depolama için 3 katmanlı matal ve derin raflar,eşyaların düşmesini önler ve yerden tasarruf etmek için işleri düzenli ve düzenli tutmanıza yardımcı olur. 3.Montajı Kolay : Dar depolama arabaları yüksek kaliteli plastik ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir, dayanıklı ve stabildir.Olmadan birkaç dakika içinde kolay montaj veya diassemble screw.No gerekli aletler ve bir teknisyen kiralamanıza gerek yok, bu 3 Katmanlı banyo ince depolama arabasını tamamen kendiniz monte edebilirsiniz. 4.Drenaj Tasarımı : Örgü Sepet şeklindeki raflar drenaj için iyidir, temizlenmesi kolaydır, küflenmesi kolay değildir.Boyutlar : 26.2”x 15.75”x 5.1”. 5.Çok amaçlı ve Çoklu sahneler için uygun : Depolama Sepeti Ofise, Kütüphane Ofisine, Yatak Odasına, Şifonyerlere yerleştirilebilir, deterjanınızı, temizlik ürünlerinizi, banyo aksesuarlarınızı, mutfak aksesuarlarınızı ve daha fazlasını saklayabilirsiniz.Ayrıca tezgah üzerine yerleştirilebilecek şekilde ayarlanabilen 2 veya 3 raf.FYYFS Esnek 3 Katmanlı Depolama Sepeti : 3 katmanlı ince depolama sepeti, depolama için evinizdeki dar alanlarda kullanılabilen 5.1 inç tasarımdır.Raf ünitesi kolayca Dolaplar çamaşır makinesi ve kurutucu arasında, mutfak, banyo, garaj, çamaşır odası, ofis ya da in-arasında kayar. 1. Çerçeve Malzemesi : Paslanmaz Çelik, Plastik n2. Renk : Beyaz,Siyah 3. Boyutlar : 26.2”x 15.75”x 5.1”.

Kategorideki en iyi teklifler..