• Yeni
ZXYZD zxyzb Ayakkabı Koku Giderici Doğal Resuable, Ayakkabı Koku Giderme ve Toksik Gazlar, PTC ısıtıcı ile Ek Kurutma Fonksiyonu (Ayakkabı Koku Giderici)
zoom_in

ZXYZD zxyzb Ayakkabı Koku Giderici Doğal Resuable, Ayakkabı Koku Giderme ve Toksik Gazlar, PTC ısıtıcı ile Ek Kurutma Fonksiyonu (Ayakkabı

₺ 267.75

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[ Geri çekilebilir tasarım] : Uzunluk ayarlanabilir ve yetişkinler ve çocuklar için uygun ayakkabılar ayakkabı boyutuna göre ayarlanabilir. [ Teleskoptan önce] 25-45 metre ayakkabı için uygundur; [ teleskoptan sonra] 35-45 metre ayakkabı için uygundur. [ Koruma termostatı] : Yüksek PTC ısıtıcı işlemci, yüksek çalışma sıcaklığı, sabit sıcaklık, 55° aşırı ısınmayı önler, kullanımı daha güvenlidir.Dış taban sıcaklığının 55°C'yi aşmasını önlemek için ayakkabıların hızlı bir şekilde ısıtılması ve soğutulması gerekir. [Üçüncü vites zamanlaması] : 1h/ 3h/ 5h üç vites zamanlama ayarı, yatmadan önce iyi bir zaman olacak, kalktıktan sonra rahat ayakkabılar giyebilirsiniz. [Küçük ve taşınabilir] : Seyahat ederken yanınızda taşıyın, asla yağmurdan korkmayın.Hiç koku yok ve asla utanç verici olmayacak. [ Giyen malzemelerin çoğu için uygundur] : Bu kurutucu, özellikle seyahat ayakkabıları, deri ayakkabılar, spor ayakkabıları, pamuklu ayakkabılar gibi ıslanması kolay ayakkabılar için her türlü ayakkabı/bot/eldiven için uygundur.Benzersiz Fonksiyonlar : 1、 Düşük güç tüketimi ve ekonomik2、 Ayakkabılarınızı dezenfektan ve deodorant kurutmak için herhangi bir kimyasal kullanmadan Yenilikçi yüksek teknik benimsemek.3、 Sterilize etmek için bu ekipmanı kullanın, ayakkabılarınızı kuru ile deodorize edin, ayaklarınız enfekte olursa önlenebilir ve tedavi edilebilir.210 168* bot, spor ayakkabı, daireler, oxfordlar, çocuk ayakkabısı gibi ayakkabı çeşitleri için Uygun fiş adaptörü 1 x Kullanım Kılavuzu ile 78mm Teleskopik uzunluğu : 40cm + 5 Yüzey sıcaklığı : 65° C± 5° C Kontrol yöntemi : düğme Paket Listesi 1x ayakkabı kurutma makinesi*. özellikler : Nominal güç : İ3 Makine boyutu : Mükemmel eldiven, şapka, çorap, kask, bere için de çalışır.

Kategorideki en iyi teklifler..