• Yeni
Kış 2022 Çatlak Cilt Onarım Kremi, Anti Çatlak El Ayak Kremi, Topuk Çatlak Onarım Kremi, Kuruluk Ayak Maskesi, Kuruluk Ayak Topuk Çatlak Onarım Kremi Kaldırma Nasır (4 ADET, 15g)
zoom_in

Kış 2022 Çatlak Cilt Onarım Kremi, Anti Çatlak El Ayak Kremi, Topuk Çatlak Onarım Kremi, Kuruluk Ayak Maskesi, Kuruluk Ayak Topuk Çatlak

₺ 22.77

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Etkili tedavi : Kuru cildi tedavi etmek için lanolin formülüne hızla nüfuz edin.Kuru ciltler için hızlı ve etkili nemlendiricimiz diğer cilt problemlerini tedavi etmek için de kullanılabilir.Kuru Cilt Konsantre Ayak Kremi : Cildin yüzeyinde kalın bir koruyucu tabaka oluşur, nem içeriğini anında arttırır ve daha fazla nem kaybını önler.Hızlı emilim : Topuk / cilt çatlağı onarım kremimiz, bu pürüzlü yerlerde çocuklar gibi yumuşak bir cilt elde etmek için çok uygundur.Cildi hızla emer ve derinlemesine nemlendirir.Güçlü Nemlendirici : Kuru cilt kremi, cildin derin nemini aktif olarak yeniler.Bu ayak kremi, el kremi ve vücut kremi cildin ihtiyaç duyduğu nem dengesini korumaya yardımcı olur ve çatlamayı ve kuruluğu önlemeye yardımcı olur.Uygun seyahat : Kullanımı kolay yumuşatıcı kremimiz her zaman, her yerde kullanılabilir!Bu kremi çantanıza koyun ve hareket halindeyken sorunlu kuru cilt bölgelerini hedeflemeniz gerektiğinde hazırlıklı olun.Kış 2022 Çatlak Cilt Onarım Kremi, Anti Çatlak ve El Ayak Kremi, topuk Çatlak Onarım Kremi, kuruluk Ayak Maskesi, kuruluk Ayak Topuk Çatlak Onarım Kremi Kaldırma Nasır Ölü Cilt Ayak Araba Özellikleri : 1.Kuru, çatlamış ve pürüzlü ciltler için uygundur, cildi nemlendirir ve yumuşatır, cildi pürüzsüz ve hassas hale getirir ve kuru ve sert cildi iyileştirir. 2. Ayakların sert, kuru, çatlamış ve kalınlaşmış cildini onarın. 3. Ölü cildi çıkarın ve cildi pürüzsüz ve hassas hale getirin. 4. Ayakların kuru kısımlarını yatıştırır ve pürüzsüzleştirir, çok fazla su doldurur ve kuru çizgilerin görünümünü azaltır. 5. Kullanımı kolay, taşıması kolay ve her zaman kullanılabilir.Şartname : Net içerik : 15g/7g Paket ağırlığı : 35g Raf ömrü : 3 yıl Cilt tipleri : Tüm cilt tipleri Paket içeriği : 2/4 ADET x Çatlak Cilt Onarım Kremi.

Net content:
15g/7g
Package weight:
35g
Shelf life:
3 years
Skin types:
All skin types
The package includes:
2/4 PCS x Cracked Skin Repair Cream :

Kategorideki en iyi teklifler..