• Yeni
XXF-Shop Ahşap Ayak Küvet Banyo Havzası Ahşap Ayak Havzası Ev Pedikür Varil Ahşap Ayak Havzası Spa Masaj Ayak Küvet 34 cm Yüksek Meşe Ayak Banyosu Kova Uyku Geliştirmek Sağlık Hediye (Renk: Bir küvet)
zoom_in

XXF-Shop Ahşap Ayak Küvet Banyo Havzası Ahşap Ayak Havzası Ev Pedikür Varil Ahşap Ayak Havzası Spa Masaj Ayak Küvet 34 cm Yüksek Meşe

₺ 224.10

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

* Yeşil malzemeler : yüksek kaliteli meşe, doğal ahşap aroması ile, sert yalıtım, kirletici olmayan, net ve güzel ahşap. * Namlu gövdesi,su sızıntısını önlemek, uzun ömürlü yalıtım, kalınlaştırılmış namlu duvarı ve paslanmaz, çatlamayı önlemek için güçlendirilmiştir. * Fonksiyon : Ayak banyosu ayak banyosu tamamen ıslak olabilir, metabolizmayı teşvik edebilir, kan dolaşımını teşvik edebilir,güzellik yapabilir, yorgunluğu giderebilir, uykuyu iyileştirebilir, yeşil bir ürün olabilir. * Ayak vücudun anahtarıdır.Yaygın olarak kullanılan variller, ayak çöplerini ve tortuları vücudun kanından uzaklaştırır ve vücudun temizlenmesinde rol oynar ve kan dolaşımını teşvik eder. * Uygulanabilir durumlar : ev,ofis,eğlence,pedikür,otel,buharlama,vb, Bu aile ve arkadaşlar için en iyi hediye.Ayak banyosu neden ahşap varil kullanmalı?Ayakları ıslatmak için ahşap fıçıların düzenli kullanımı, selvi ağacı geleneksel Çin tıbbı olarak kullanılabildiğinden çeşitli fiziksel semptomları hafifletebilir.Ahşap varil kullanmanın en büyük avantajı güvenliktir.Yeni fonksiyonlara sahip elektrikli ısıtma ayak banyosu namlusu, uzun bir kullanımdan sonra sızıntı fenomeni ortaya çıkabileceğinden, bu durum bizim için potansiyel bir tehdit oluşturacaktır. health.By aksine, yıllarca kullanılan ahşap varil böyle bir sorunla karşı karşıya kalmayacak olsa bile, aynı zamanda sonsuza dek istikrarlı ve güvenli kalacaktır.Biz kaliteli ve fiyat ile ürün satmak.Mağazamızda almak ve satın almak hoş geldiniz.Ürün Adı : Ayak küvetmalzeme : oaközellikler : Yükseklik 34 cm, genişlik 36 cmuygulanabilir insanlar : herhangi bir grup insan için uygunpaketleme : Ayak küveti *1önlemler : 1. Ahşap fıçıları ilk kez kullanırken, ahşap fıçının normal nem içeriğini eski haline getirmek ve servis ömrünü uzatmak için ahşap fıçıdaki suyun %60'ını 8 saat bekletmek gerekir.2. Her kullanımdan sonra, ahşabın kanalizasyonu emmesini ve yaşlanmayı hızlandırmasını veya namlunun servis ömrünü etkilemesini önlemek için namludaki kanalizasyon zamanında boşaltılmalı ve temiz su ile durulanmalıdır.not : 1. Işık sorunları nedeniyle, ürünler ve resimler hafif bir renge sahip olabilir, lütfen ayni hakim olun.2. Manuel ölçüm nedeniyle, gerçek ürüne bağlı olarak 1-2 cm hata olabilir.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.Ürünlerimiz sevkıyattan önce tamamen test edilir ve kalite garanti edilir, güvenle satın alabilirsiniz.Herhangi bir sorunuz varsa, size en iyi hizmeti sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kategorideki en iyi teklifler..