• Yeni
4P 40Ka Ev Dalgalanma Koruyucusu, Tutucu Cihaz Alçak Gerilim Devre Kesiciler, Üç Fazlı Dört Telli Tutucu Cihaz, Yangına Dayanıklı Pc Alev Geciktirici Dalgalanma Koruyucusu, Kılavuz Ray Montajı.
zoom_in

4P 40Ka Ev Dalgalanma Koruyucusu, Tutucu Cihaz Alçak Gerilim Devre Kesiciler, Üç Fazlı Dört Telli Tutucu Cihaz, Yangına Dayanıklı Pc

₺ 58.17

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

¡¾ÜRÜN PARAMETRESİ¡¿ ?Malzeme : PC Alev geciktirici malzeme ?Kutup sayısı : 4 P ?Kutup sayısı : 4 P Tepki süresi : ¡Ü25ns ?Anma gerilimi : 420 VAC ?Kablolama yöntemi : üç fazlı dört telli. ¡¾ÜRÜN PARAMETRESİ¡¿ ?Malzeme : PC Alev geciktirici malzeme ?Kutup sayısı : 4 P ?Kutup sayısı : 4 P Tepki süresi : ¡Ü25ns ?Anma gerilimi : 420 VAC ?Kablolama yöntemi : üç fazlı dört telli. ¡¾STABLE PERFORMANS ¡¿Dalgalanma Koruyucusu,hassas elektronik bileşenlerden, daha uzun servis ömründen ve daha istikrarlı performanstan oluşur ve işinizi daha etkili bir şekilde bitirmenize yardımcı olur. ¡¾KOLAY KURULUM¡¿Gerilim parafudr cihazı 4 P kılavuz ray kurulumunu benimser, kurulum çok basittir,Çıkarılabilir montaj, takılması ve çıkarılması kolaydır. ¡¾GÜVENLİK KORUMASI¡¿ Gerilim parafudr cihazının kabuğu, seçiminizi hak eden,kaliteli ve iyi performansla, kullanımı daha güvenli olan, yangına dayanıklı, PC alev geciktirici malzemeden yapılmıştır. ¡¾UYGULAMA¡¿ C ve D seviyesi yıldırımdan korunma için uygundur, eş potansiyel bağlantı, hızlı tepki, boşaltma voltajı, ev aletlerini ve güvenliğinizi korumak için kullanılır. 4 P 40 Ka Ev Dalgalanma Koruyucusu, Tutucu Cihaz Alçak Gerilim Devre Kesiciler, Üç Fazlı Dört Telli Tutucu Cihaz, Yangına Dayanıklı Pc Alev Geciktirici Dalgalanma Koruyucusu, Kılavuz Ray Montajı.¡¾ÜRÜN PARAMETRESİ¡¿ ?Malzeme : PC Alev geciktirici malzeme ?Kutup sayısı : 4 P ?Kutup sayısı : 4 Tepki süresi : ¡Ü25ns ?Anma gerilimi : 420 VAC ?Kablolama yöntemi : üç fazlı dört telli.¡¾STABLE PERFORMANS ¡¿Dalgalanma Koruyucusu,hassas elektronik bileşenlerden, daha uzun servis ömründen ve daha istikrarlı performanstan oluşur ve işinizi daha etkili bir şekilde bitirmenize yardımcı olur.¡¾KOLAY KURULUM¡¿Gerilim parafudr cihazı 4 P kılavuz ray kurulumunu benimser, kurulum çok basittir,Çıkarılabilir montaj, takılması ve çıkarılması kolaydır.¡¾GÜVENLİK KORUMASI¡¿ Gerilim parafudr cihazının kabuğu, seçiminizi hak eden,kaliteli ve iyi performansla, kullanımı daha güvenli olan, yangına dayanıklı, PC alev geciktirici malzemeden yapılmıştır. ¡¾UYGULAMA¡¿ C ve D seviyesi yıldırımdan korunma için uygundur, yıldırım çarptığında eş potansiyel bağlantı, yıldırım oluştuğunda hızlı tepki, boşaltma voltajı, ev aletlerini ve güvenliğinizi korumak için kullanılır.¡Gerilim : 420 VAC Maksimum deşarj akımı : 40 KAUp : ¡1 ' Ü25ns Rated direkleri PC Alev geciktirici material Number : 4 PResponse zaman özellikler : Malzeme : PC Alev geciktirici material Material : : .Yaklaşık 5kv Wiring yöntemi : üç-fazlı dört-wire Weight.465g / 16.4 ozpaket listesi : 1 x Ev Dalgalanma Koruyucusu.

Kategorideki en iyi teklifler..