• Yeni
GAJOO Mobil Yan Masa Mobil Dizüstü Bilgisayar Masası Sepeti 23.6 İnç Tepsi Masası Ayarlanabilir Kanepe Yan Yatak Masası Tekerlekli Taşınabilir Masa Öğrenci Dizüstü Bilgisayar Masası (Siyah)
zoom_in

GAJOO Mobil Yan Masa Mobil Dizüstü Bilgisayar Masası Sepeti 23.6 İnç Tepsi Masası Ayarlanabilir Kanepe Yan Yatak Masası Tekerlekli Taşınabilir

₺ 170.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Kazalardan, lekelerden, yırtılmalardan ve yırtılmalardan kaynaklanan ürün hasarları ilk günden itibaren karşılanır.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir. . ????【Ayarlanabilir Yükseklik ve Kolay Hareket】 : Bu tür bir mobil dizüstü bilgisayar masası, ideal konumunuza 27.6" ila 35"arasında ayarlanabilir.Oturarak veya ayakta duran yüksekliği ayarlanabilir mobil masayı kullanabilirsiniz ve 4 düz tekerleğe sahip mobil bilgisayar masası da masayı istediğiniz yere taşıyabilir.Bilgisayar için kompakt mobil haddeleme arabası sizi Baş ağrısından, boyun ağrısından korur. ????【Multı-Functıon】 : Taşınabilir bilgisayar masası, çok rahat bir duruş elde etmenize yardımcı olmak için kanepenin ve yatağın altına koymak kolaydır.Taşınabilir tasarım, dizüstü bilgisayar masasını ofis iş istasyonu olarak odaların etrafında veya yatak odasındaki yatak masasının üzerinde ve kanepenin yanındaki sehpanın üzerinde hareket ettirmenize yardımcı olur. ????【Ek bir Raf ile】 : Masa alanına ve ek bir depolama rafına sahip mobil bilgisayar masası size yeterli depolama alanı sağlayacaktır,böylece masaya bazı kitaplar, bitkiler veya istediğiniz bir şey koyabilirsiniz, bu da size rahat bir state.In bir kelime, her şey ulaşılabilecek ayarlanabilir tv tepsisi masasını aldığınızda. ????【Büyük Masaüstü Alanı】 : Daha fazla çalışma alanı için 23.6" L X15.74"W masaüstü.Basit yemek masası, dizüstü bilgisayar masası, çalışma masası, servis masası veya yüksekliği ayarlanabilir bilgisayar iş istasyonu için kullanma .Kalınlaştırılmış metal ve E sınıfı çevre MDF levhası yüksek ağırlık kapasitesine sahiptir ve stabilizasyonu korur. ????【24h Müşteri Hizmetleri】 : Mobil bilgisayar masası hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya herhangi bir ambalaj hasarı veya parça sorunu varsa, lütfen kılavuzdaki e-postamızla iletişime geçmekten çekinmeyin, sorununuz mükemmel bir şekilde çözülene kadar 24 saat burada olacağız.Boyutu : 23.6 | / Renk : Siyah.

Kategorideki en iyi teklifler..