• Yeni
Riseking 3D Metal Araba Çıkartmaları Arka Logo Amblem Badge Sticker Çıkartmaları ile Uyumlu Nissan 350Z 370Z Faırlady Z Z3 Z34 Araba Styling Oto Aksesuarları (Renk Adı: Siyah 370Z)
zoom_in

Riseking 3D Metal Araba Çıkartmaları Arka Logo Amblem Badge Sticker Çıkartmaları ile Uyumlu Nissan 350Z 370Z Faırlady Z Z3 Z34 Araba

₺ 112.65

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1. Komple teslimat etiketlerimiz veya ilginç çıkartmalarımız çizilmeyi ve aşınmayı önlemek için şeffaf bir parlak katmana sahiptir.Çıkartmaları kamyonlara veya arazi araçlarına veya uygun gördüğünüz her yere koyun. 2. İyi yapışma-logo, arkadaki tutkalla uzun süre uyumlu bir şekilde arabanıza sıkıca takılabilir, yırtılabilir ve arabanıza yapıştırabilir. 3. Özlü ve belirgin araba logosu şekli.Bakın, ne de tüm resimleri gerçek silah sesi mi, değil. 4. Aracınızın görünümünü yükseltmenin basit ve ucuz bir yolu, aracınıza zarif ve lüks bir görünüm kazandıracaktır. 5. DIY, size kalite ve güvenlik garantisi sağlamak için kişiselleştirilmiş aracınıza aittir.Kurulumu kolay ve dayanıklı. 3 D Metal Araba Çıkartmaları Arka Logo Amblem Badge Sticker Çıkartmaları ile Uyumlu Nissan 350 Z 370 Z Faırlady Z Z3 Z34 Araba Styling Oto Accessories Integrated dövme, İnce İşleme.Zarif görünüm, solmaz.3 M tutkal sabit, Hiçbir sondaj, dayanıklı.Kolayca araba ve motorlar için geçerli.Kolayca herhangi bir kalıntı bırakmadan kaldırmak.Bandın arka tarafındaki plastik tutma kağıdını yırtın.Açıkça sopa gerekir alanı yapmak.Arabanızdaki amblemlere 30 saniye boyunca güçlü bir şekilde basın.Arabanızı 3 gün içinde yıkamayın.

Kategorideki en iyi teklifler..