• Yeni
Riseking Metal Araba Styling Camaro Mektup Amblem Çamurluk Kanat Yan Sticker Yarış Spor Rozeti Çıkartması ile Uyumlu Chevrolet (Renk: Siyah)
zoom_in

Riseking Metal Araba Styling Camaro Mektup Amblem Çamurluk Kanat Yan Sticker Yarış Spor Rozeti Çıkartması ile Uyumlu Chevrolet (Renk:

₺ 240.60

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1. Komple teslimat etiketlerimiz veya ilginç çıkartmalarımız çizilmeyi ve aşınmayı önlemek için şeffaf bir parlak katmana sahiptir.Çıkartmaları kamyonlara veya arazi araçlarına veya uygun gördüğünüz her yere koyun. 2. İyi yapışma-logo, arkadaki tutkalla uzun süre uyumlu bir şekilde arabanıza sıkıca takılabilir, yırtılabilir ve arabanıza yapıştırabilir. 3. Özlü ve belirgin araba logosu şekli.Bakın, ne de tüm resimleri gerçek silah sesi mi, değil. 4. Aracınızın görünümünü yükseltmenin basit ve ucuz bir yolu, aracınıza zarif ve lüks bir görünüm kazandıracaktır. 5. DIY, size kalite ve güvenlik garantisi sağlamak için kişiselleştirilmiş aracınıza aittir.Kurulumu kolay ve dayanıklı.Açıklama Durumu : %100 yeni.Boyut : 24.5 cm x 1.6 cm (9.65" x 0.63") Paket içerir : 1x Metal Camaro Amblem Sticker This amblemi resim gösterildiği gibi gelecekaltta yüksek kaliteli 3 M etiket, sadece soyma,tüm pürüzsüz yüzeylere etiket, yağdan arındırılmış, kuru ve temiz olmalıdır.Lütfen kurulumdan sonra arabanızı yıkamayın Yaklaşık 2 gün ile uyumludur.Kendinden yapışkanlı kabuğu ve sopa, arabanıza koymak kolay.

Kategorideki en iyi teklifler..