• Yeni
Riseking Araba Sticker V6 V8 4x4 Logo Amblem Rozet Çıkartmaları ile Uyumlu Koltuk BMW Audi Jeep Honda Ford Opel Passat Peugeot KİA Skoda Volvo Mazda Lexus (Renk Adı : B)
zoom_in

Riseking Araba Sticker V6 V8 4x4 Logo Amblem Rozet Çıkartmaları ile Uyumlu Koltuk BMW Audi Jeep Honda Ford Opel Passat Peugeot KİA Skoda

₺ 52.80

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1. Komple teslimat etiketlerimiz veya ilginç çıkartmalarımız çizilmeyi ve aşınmayı önlemek için şeffaf bir parlak katmana sahiptir.Çıkartmaları kamyonlara veya arazi araçlarına veya uygun gördüğünüz her yere koyun. 2. İyi yapışma-logo, arkadaki tutkalla uzun süre uyumlu bir şekilde arabanıza sıkıca takılabilir, yırtılabilir ve arabanıza yapıştırabilir. 3. Özlü ve belirgin araba logosu şekli.Bakın, ne de tüm resimleri gerçek silah sesi mi, değil. 4. Aracınızın görünümünü yükseltmenin basit ve ucuz bir yolu, aracınıza zarif ve lüks bir görünüm kazandıracaktır. 5. DIY, size kalite ve güvenlik garantisi sağlamak için kişiselleştirilmiş aracınıza aittir.Kurulumu kolay ve dayanıklı.Araba Sticker V6 V8 4x4 Logo Amblem Rozet Çıkartmaları ile uyumlu Koltuk BMW Audi Jeep Honda Ford Opel Passat Peugeot KİA Skoda Volvo Mazda LEXUS Açıklama : %100 yeni ve kaliteli.Kişiselleştirilmiş araba çıkartmaları ile arabanızı süsleyin.Etiket ısıya ve güneş ışığına dayanıklıdır, bu nedenle yıllarca sürecek.Kurulumu kolay, sadece soyun ve yapıştırın.Yapıştırıldıkları yüzeye zarar vermezler.Özellikleri : Türü : Araba stickers Material : Metal Logo : V6 V8 4 x 4 Logo Sticker Package ile uyumlu içerir : 1 Pcs etiket.

Kategorideki en iyi teklifler..