• Yeni
Riseking 1 Adet Metal 3D FR Araba Sticker Amblem Rozeti ile Uyumlu Koltuk Leon FR + Cupra Ibiza Altea Exeo Formülü Yarış Araba Aksesuarları Araba Styling (Renk Adı: Stil 1)
zoom_in

Riseking 1 Adet Metal 3D FR Araba Sticker Amblem Rozeti ile Uyumlu Koltuk Leon FR + Cupra Ibiza Altea Exeo Formülü Yarış Araba Aksesuarları

₺ 109.35

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1. Komple teslimat etiketlerimiz veya ilginç çıkartmalarımız çizilmeyi ve aşınmayı önlemek için şeffaf bir parlak katmana sahiptir.Çıkartmaları kamyonlara veya arazi araçlarına veya uygun gördüğünüz her yere koyun. 2. İyi yapışma-logo, arkadaki tutkalla uzun süre uyumlu bir şekilde arabanıza sıkıca takılabilir, yırtılabilir ve arabanıza yapıştırabilir. 3. Özlü ve belirgin araba logosu şekli.Bakın, ne de tüm resimleri gerçek silah sesi mi, değil. 4. Aracınızın görünümünü yükseltmenin basit ve ucuz bir yolu, aracınıza zarif ve lüks bir görünüm kazandıracaktır. 5. DIY, size kalite ve güvenlik garantisi sağlamak için kişiselleştirilmiş aracınıza aittir.Kurulumu kolay ve dayanıklı.Talimat : Krom rozetin yerleştirildiği alanı temizleyin.Kalıntı veya toz olmadığından ve kuru olduğundan emin olun.Krom rozetten kağıt desteğini çıkarın.Araca rozet uygulayın.Krom rozeti aşağı doğru itin, böylece iyi yapışır.Krom rozet düz bir yüzeye yerleştirilmelidir.Lütfen yapıştırmadan önce hedefin yüzeyini temizlemek için deterjan kullanın.Arkada yapıştırıcı ile birlikte gelir, sadece soyun ve yapıştırın Mükemmel yapışmayı sağlamak için amaçlanan alanı alkolle temizleyin Yeni öğeyi saniyeler içinde kolayca soyun ve yapıştırın.

Kategorideki en iyi teklifler..