• Yeni
Su geçirmez Çok Cep Araçları Sırt Çantası Oxford Kumaş Ağır Esnaf Alet Çantası Mükemmel Depolama ve Organizatör için bir Yüklenici, Elektrikçi, Tesisatçı, HVAC, kablo Tamircisi(Siyah)
zoom_in

Su geçirmez Çok Cep Araçları Sırt Çantası Oxford Kumaş Ağır Esnaf Alet Çantası Mükemmel Depolama ve Organizatör için bir Yüklenici, Elektrikçi,

₺ 327.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Çoklu Cep】 Çok cepli aletler sırt çantası, tüm aletlerinizi kolay kullanım için uygun bir yerde düzenler.Tornavidalar, anahtarlar, ölçüm bandı, seviye, matkap, tamir aksesuarları, elektronik vb.Gibi birçok aleti tutmak için kullanabilirsiniz. 【Çoklu Cep】 Çok cepli aletler sırt çantası, tüm aletlerinizi kolay kullanım için uygun bir yerde düzenler.Tornavidalar, anahtarlar, ölçüm bandı, seviye, matkap, tamir aksesuarları, elektronik vb.Gibi birçok aleti tutmak için kullanabilirsiniz. 【15kg Yük Kapasitesi】 15kg'a kadar yüksek yük kapasitesine ve ayrıca düzenli depolama ve kolay erişim için organize geniş alana sahiptir. 【PVC Kaplama】 Bu çok cepli alet sırt çantası, PVC kaplamalı güçlendirilmiş 1680 D Oxford kumaştan yapılmıştır, su geçirmez, aşınmaya dayanıklıdır ve zorlu ortamlarda kullanılabilir. 【Ayarlanabilir Sırt Çantası Askısı】 Ayarlanabilir sırt çantası askısı, sırtınıza rahatça oturmasını sağlar.Sadece üst kolu da kavrayarak kaldırabilirsiniz.Özellikler : Durum : %100 % Yepyeni Malzeme : 1680 D Oxford Kumaş Renk : Mavi, Siyah(isteğe bağlı) Boyutu : Yaklaşık. 43 * 31 * 7 cm/16.93*12.2*2.76 ağırlık : Yaklaşık. 844g paket İçeriği : 1 * Çok Cep Araçları Sırt Çantası.

Kategorideki en iyi teklifler..