• Yeni
Ticaret Kartı Saklama Albümleri, Koleksiyon Kartı Ciltçisi, Kart Klasörü, Ticaret Kartı Saklama Kutuları, 24 sayfa 432 Kart Tutabilir (Y432-B2)
zoom_in

Ticaret Kartı Saklama Albümleri, Koleksiyon Kartı Ciltçisi, Kart Klasörü, Ticaret Kartı Saklama Kutuları, 24 sayfa 432 Kart Tutabilir

₺ 198.60

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

✔ Sadece kartları yerleştirmek için değil, aynı zamanda arkadaşlarınıza verebileceğiniz bazı küçük fotoğrafları yerleştirmek için de kullanılabilir.Arkadaşlar ve çocuklar için en iyi hediye. ♦ Katlanmış boyutu : 30 cm * 23 cm * 1.5 cm, kart yuvası boyutu : 9 cm * 6.9 cm. toplam 24 sayfa için sayfa başına 9 kart yuvası.432 karta kadar tutar. ◆ kart albümü yüksek kaliteli PP malzemeden yapılmış, küçük, dayanıklı, büyük kapasiteli, taşıması kolay.Kartınızı kaydetmenin en iyi yolu budur. ♦ Ürün iskambil kartları içermez.Ek sayfalar eklenemez. Any Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin ve bunları mümkün olan en kısa sürede çözmenize yardımcı olacağız.Küçük, dayanıklı, büyük kapasiteli, taşıması kolay.Canlı renklerle güzelce basılmıştır.Yeni kalite, arkadaşlar ve çocuklar için en iyi hediye.Üst yükleme çanta tasarım kolay Kaldır ve kartı değiştirmek yapar.Sayfa sayısı : 24 sayfa - sayfa başına 9 cep-432 kart tutabilir.Ağırlık : 220g; Not : ≤ 1.Ürün iskambil kartları içermez.Ek sayfalar eklenemez. ✱✱✱2.Eğer herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta yoluyla bize ulaşın ve en kısa sürede bunları çözmek için sana yardım edeceğiz.

Kategorideki en iyi teklifler..