• Yeni
MADCAT 9 Cep Ticaret Kart Binder Klasör, 360 Yan Yükleme Cep Albümü için Uygun Ticaret Kart Oyunları/ M. T. G/ C. A. H./Y. G. O/PM kartları ve Diğer Tüm TCG kart oyunu (YANGIN)
zoom_in

MADCAT 9 Cep Ticaret Kart Binder Klasör, 360 Yan Yükleme Cep Albümü için Uygun Ticaret Kart Oyunları/ M. T. G/ C. A. H./Y. G. O/PM kartları

₺ 50.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Büyük kapasite : 20 yüksek kaliteli çift taraflı sayfa, her sayfanın her iki tarafında 9 cep vardır, 360 kart tutabilir.Tüm favori kartlarınız güvenli bir cilt içinde saklanabilir.Koruma : Şeffaf kart kılıfları değerli kartlarınızı kirlenmekten ve bükülmekten koruyabilir, Her sayfaya yerleştirilmiş yastıklı kapaklar ve katmanlar kartlarınızı çizilmelere ve eziklere karşı korur.Elastik Bantlı Bağlayıcı : Kartlarınızı güvenli bir şekilde yerinde tutmak için tasarlanmış yan yükleme cepleri.Yüksek Kaliteli elastik bant bağlantı elemanı, ticaret kartı klasörünü kapalı tutar.Taşımak için uygun : bu bağlayıcı düz ve küçük, saklamak ve taşımak için uygun, sırt çantanıza koyabilir ve kartınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Mükemmel boyut : Bu bağlayıcı, birden fazla standart boyutlu ticaret kartı serisi ile uyumludur, kart kılıflı kartlar bile bu ciltleyiciye kolayca yüklenebilir.MTG ile uyumlu, PM Kart, Yu Gi Oh, Star Wars X-Kanat, İrade Gücü, Cardfight Vanguard, vay, beyzbol kartı,Futbol Kartları ile birlikte daha birçok.Boyut : (L * G * Y) 12*9.6*0.5 inç.

Kategorideki en iyi teklifler..