• Yeni
QFFL Denizanası lambası Denizanası Tankı Mood Lambası, 7 Alternatif Renkte Elektrikli Akvaryum, USB ve Akülü, Çocuk Gece Lambaları veya Dekoratif Olarak Mükemmel (Boyut: Büyük)
zoom_in

QFFL Denizanası lambası Denizanası Tankı Mood Lambası, 7 Alternatif Renkte Elektrikli Akvaryum, USB ve Akülü, Çocuk Gece Lambaları veya

₺ 119.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

●SEVİMLİ EVCİL HAYVANLAR : Daha basit akvaryum besleme denizanası, alan, zaman ve sürekli bakıma ihtiyaç duyar.Denizanası lambası, canlılara bakmadan akvaryumun renkli huzurunu yeniden üretir.Sadece akvaryumu suyla doldurun ve ekleyin jellyfish.No günlük bakım konusunda endişelenmeniz gerekiyor, sadece renkli sualtı dansının tadını çıkarmak için açın. ●USB AKVARYUM : Denizanası Akvaryumu bir USB kablosuyla birlikte gelir ve destek için siyah kare tabanlı şeffaf bir silindir şeklindedir. ●MASADAKİ OKYANUS : deniz yaşamının sualtı manzarası yatıştırıcı bir manzaradır ve denizanası lambası bu sakin atmosferi yakalayabilir.Gerçekçi yapay denizanası, lambadaki motor tarafından üretilen küçük su akışı üzerinde yüzerek mükemmel bir yatıştırıcı atmosfer ve gerçekçi sessiz hareket yaratır. ●7 açık renkle büyüleyici ruh hali aydınlatması : fantezinizi en iyi şekilde yakalar ve bakım sıkıntısı çekmeden evinize gerçek bir renkli deniz akvaryumunun cazibesini getirir. ●EN İYİ HEDİYELER : gece ışıkları, parti ışıkları, oturma odası ışıkları gibi, özellikle tatil hediyeleri, Yılbaşı hediyeleri, doğum günü hediyeleri, aile ve arkadaşlar için eve taşınma hediyeleri olarak uygundur. ●Açıklama : - İki yapay denizanası ile LED masaüstü akvaryum ışığı, gerçek denizanası gibi büyüleyici bir atmosfer sağlar.-7 büyüleyici renk değiştirme efektleri.Aile ve arkadaşlar için harika bir hediye.- Kendinizi okyanusun huzuruna ve huzuruna bırakın, bu da stres ve kaygıyı azaltmaya yardımcı olur.- Demans, DEHB ve otizm gibi özel ihtiyaçları olan çocuklar, yetişkinler ve yaşlılar için çok uygundur.- Ruh halini ve mutluluğu iyileştirmeye yardımcı olabilir.-Ev ofisi, yatak odası veya oturma odası için uygundur, simüle edilmiş deniz yaşamı ve renkli LED aydınlatmayı herhangi bir odaya getirir.●Özellikler : - Renk : renk-Malzeme : Plastik-boyut : 30*10.7cm35*14cm-Yerler : teras bahçesi, bar, yatak odası, oturma odası, sergi salonu vb.●Paket içeriği : abajur, iki denizanası, USB kablosu●Talimatlar1. 5 V fiş kullanın2. Kullanmadan önce akvaryumdaki kirleri temizleyin.3. USB kablosunu takın ve tekrar temiz su dökün.Suyun yüzeyi şişenin ağzından yaklaşık bir santimetredir.Suya 3-6 damla deterjan ekleyin.4. Denizanasının dokunaçlarını düzleştirdikten sonra suya koyun ve kapağı kapatın.Sadece düğmeyi aç.●Dikkat : İlk kez kullanırken, denizanasının yüzeyine çok fazla kabarcık yapışır ve bu da denizanasının düzgün yüzmemesine neden olabilir.Kabarcıklar bir süre kaybolduktan sonra normal şekilde yüzer veya denizanasının yüzeyindeki kabarcıkları manuel olarak çıkarabilirsiniz.

Kategorideki en iyi teklifler..