• Yeni
Nem Ölçer, Yüksek Doğruluk Nem Ölçer Nem Geçirmez Dijital Gömülü Mini LCD Ekran için Buzdolabında Kabine için Ekran Kabine(Mavi)
zoom_in

Nem Ölçer, Yüksek Doğruluk Nem Ölçer Nem Geçirmez Dijital Gömülü Mini LCD Ekran için Buzdolabında Kabine için Ekran Kabine(Mavi)

₺ 23.37

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Sıcaklık ölçüm aralığı - 50 - +70 °C ve nem ölçüm aralığı %10 - %99'dur.Ölçüm doğruluğu yüksektir ve hata küçüktür.Aralarından seçim yapabileceğiniz 6 renk vardır, soğutmalı dolaplar, vitrinler ve sıcaklık ölçümü ve gösterimi gerektiren diğer ekipmanlar için uygundur.Bu sıcaklık ve nem ölçer, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlü yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır.LCD ekran ile donatılmış, mevcut sıcaklık ve nemi doğrudan görüntüleyebilir.Basit şekli, güzel ve pratik, nem geçirmez, güçlü anti-parazit.Özellik : 1. LCD ekran ile donatılmış, mevcut sıcaklık ve nemi doğrudan görüntüleyebilir.2. Basit şekli, güzel ve pratik, nem geçirmez, güçlü anti-parazit.3. Sıcaklık ölçüm aralığı - 50 - +70 °C ve nem ölçüm aralığı %10 - %99'dur.Ölçüm doğruluğu yüksektir ve hata küçüktür.4. Bu sıcaklık ve nem ölçer, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlü yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır.5. Aralarından seçim yapabileceğiniz 6 renk vardır, soğutmalı dolaplar, vitrinler ve sıcaklık ölçümü ve gösterimi gerektiren diğer ekipmanlar için uygundur.± 5%Voltaj : 35 Sarı, Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Siyah (İsteğe bağlı) Sıcaklık Aralığı : -50 - +70 °CHumidity Aralığı : 10% - 99%Nem Ekran Çözünürlüğü : 1%Nem Örnekleme Döngüsü : 10s Humidity Ölçüm Hassasiyeti : ABSColor Termometre Hygrometer Material özellikler : Durumu : %100 Marka bod y Türü : : : .1 x LR44 Düğme Pil (Pil Dahil Değildir) Boyutu : Yaklaşık ± 1 °CPower Tedarik 5 VTemperature Ekran Çözünürlüğü : 0.1 °CTemperature Ölçüm Hassasiyeti : : . 45x14mm / 1.8x0.6in Paket Listesi : 1 x Termometre Higrometre (Pil Dahil Değildir).

Kategorideki en iyi teklifler..