• Yeni
XYJ SW002 akıllı saat Su Geçirmez Adım Sayacı Açık Spor Kan Oksijen Kalp Hızı Izleme Dört Spor Modu, Siyah (Renk: Kırmızı)
zoom_in

XYJ SW002 akıllı saat Su Geçirmez Adım Sayacı Açık Spor Kan Oksijen Kalp Hızı Izleme Dört Spor Modu, Siyah (Renk: Kırmızı)

₺ 511.92

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[1.22 inç IPS yüksek çözünürlüklü renkli ekran]smartwatch ile 1.22" IPS renkli ekran, büyük ekran ve daha güzel.Daha fazla ekran arayüzü stiline sahip saat. [ıOS ve Android telefonlar ile uyumlu ]Destek ıOS 8.2 veya üstü, Android 4.4 veya üstü, Bluetooth 4.0 desteği. [Kişisel Sağlık Yöneticiniz ]Gerçek zamanlı kalp atış hızı monitörü, kalp atış hızınızın 24 saatlik kaydını otomatik olarak tutar.Ve kalp atış hızı alarm fonksiyonu, bu veriler sizi sağlıklı bir yaşam sürmeye itecektir. [Dört Spor Modu]Koşu, Yürüyüş, Tırmanma ve Binicilik modları fitness tarafından desteklenir tracker.In koşu, Yürüyüş, Tırmanma veya Binicilik modu, seyahat rotanız uygulamada boyanır. [Çok fonksiyonlu ]Kalp hızı izleme, uyku izleme, bilgi itme, Pedometre, çalar saat, kronometre, geri sayım, Sedanter hatırlatma, 23 sistem dili, uzaktan kumanda camara. 【1.22 inç IPS yüksek çözünürlüklü renkli screen】 The smartwatch ile 1.22" IPS renkli ekran, büyük ekran ve daha güzel.Daha fazla ekran arayüzü stiline sahip saat.【ıOS ve Android telefonlar ile uyumlu 】Destek ıOS 8.2 veya üstü, Android 4.4 veya üstü, Bluetooth 4.0 desteği.【Kişisel Sağlık Yöneticiniz 】Gerçek zamanlı kalp atış hızı monitörü, kalp atış hızınızın 24 saatlik kaydını otomatik olarak tutar.Ve kalp atış hızı alarm fonksiyonu, bu veriler sizi sağlıklı bir yaşam sürmeye itecektir.【Dört Spor Modu】 Koşu, Yürüyüş, Tırmanma ve Binicilik modları fitness takipçisi tarafından desteklenir.Koşu, Yürüyüş, Tırmanma veya Binicilik modunda, seyahat rotanız uygulamada boyanır. 【Multı-functıon 】Kalp hızı izleme, uyku izleme, bilgi itme, Pedometre, çalar saat, kronometre, geri sayım, Sedanter hatırlatma, 23 sistem dilleri, uzaktan kumanda camara.Pil kapasitesi : 180 mahçözünürlük : 240*204 Normal kullanım : 7-10 günstandby pil ömrü : 15 günmaster Çip : n RF52832 Sensör : BST-BMA253 PPG Gemi : HRS3300 DS Ambalaj listesi : manuel + şarj hattı + izle.

Kategorideki en iyi teklifler..