• Yeni
Erkekler Kadınlar için GRV Akıllı İzle IP68 Su Geçirmez, Fitness Tracker Nabız Monitörü Dijital İzle, Android Telefonlar ve IOS Telefonlar için Smartwatch iPhone Samsung ile uyumlu (Pembe)
zoom_in

Erkekler Kadınlar için GRV Akıllı İzle IP68 Su Geçirmez, Fitness Tracker Nabız Monitörü Dijital İzle, Android Telefonlar ve IOS Telefonlar

₺ 77.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★【Doğru Spor İzci ve 11 Spor Modu】 - Bu spor izci, gün boyunca kalp atış hızınızı, adım sayınızı ve kalori verilerinizi daha doğru bir şekilde izleyebilen en son algoritma hesaplama çipi ve sensörü ile donatılmıştır.Saatin kendisi 11 spor modunu destekliyor.Daha doğru spor verileri elde etmek için istediğiniz zaman istediğiniz spor moduna girebilirsiniz (varsayılan üç spor modunu"Veryfitpro"uygulamasında istediğinize değiştirmeniz gerekir).Fiziksel durumunuzu önemsemenize yardımcı olur. ★【Kadınlar ve Erkekler için Şık Akıllı Saatler】- Bu akıllı saat çok şık ve güzel, aile ve arkadaşlar için bir hediye olarak uygundur.1.3 İnç kavisli renkli ekran, üç farklı kadran stili ile değiştirilebilir.Rahat ve güzel bir TPU kayışı ile çok gelişmiş ve şık görünüyor.Şu anda birçok renk var.Saati daha belirgin hale getirmek için saate uyacak şekilde farklı renk ve malzemelerden kayışlar da satın alabilirsiniz. ★【Çağrı ve Mesaj için Akıllı Bildirim】- Bu saat, telefonunuz tarafından alınan mesaj bildirimlerini gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir.Cep telefonunuz bildirimi aldığında ve işe odaklandığınızda, telefonu açmadan saatin üzerindeki mesaj içeriğini görüntülemek için bileğinizi hafifçe çevirmeniz yeterlidir. (Önce "Veryfitpro" uygulamasında mesajlaşmanın ayarlanması gerekir ve saat kısa mesajlara cevap veremez ve aramaları cevaplayamaz). ★【IP68 Su Geçirmez ve 7 Gün Pil Ömrü】 - IP68 su geçirmezlik derecesi ile, bu akıllı saati el yıkama vb. Gibi endişeler olmadan birçok kez takabilirsiniz.Bu akıllı saatin ayrıca büyük bir bataryası var.Güvenle kullanabilirsiniz, sık sık şarj etmenize gerek yoktur.2-3 Saat şarj edildikten sonra, bu saat 7 güne kadar kullanılabilir ve bekleme süresi 40 gündür. ★【Daha Kullanışlı Fonksiyonlar】 - Egzersiz takibine ek olarak, bu saatin sedanter hatırlatıcılar, nefes egzersizleri, çalar saatler ve kronometreler gibi diğer birçok kullanışlı işlevi vardır.Günlük yaşamınızda çok pratiktirler ve daha iyi ve daha sağlıklı yaşam alışkanlıkları geliştirmenize yardımcı olmak için istediğiniz zaman size hatırlatabilirler.

Kategorideki en iyi teklifler..