• Yeni
Akıllı saat (Alma / Arama) 1.32 HD Tam Dokunmatik Ekran IP67 Su Geçirmez spor ızci ile Çağrı / Metin / Kalp Hızı/Kan Basıncı/SpO2 / Uyku Adım Izleme Smartwatch için Android / ıOS Kadın Erkek(Pembe)
zoom_in

Akıllı saat (Alma / Arama) 1.32 HD Tam Dokunmatik Ekran IP67 Su Geçirmez spor ızci ile Çağrı / Metin / Kalp Hızı/Kan Basıncı/SpO2 / Uyku

₺ 110.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

◆ Akıllı telefonunuzdaki Da Fit uygulamasını Alma/Arama (kullanım kılavuzundaki QR kodunu tarayabilir veya App Store'da Da Fit'i arayabilirsiniz) Cevap : Evet, bu saat bluetooth çağrısını destekleyebilir, bluetooth Sesi telefona başarılı bir şekilde bağlandığında, bileğinizdeki çağrıyı yapabilir/cevaplayabilir/reddedebilirsiniz.S : Sık kullanılan kişileri nasıl ekleyebilirim?.Cevap : En fazla 8 sık kişi ekleyebilirsiniz, Lütfen saatinizi Da Fit uygulaması aracılığıyla telefonunuza bağlayın ve ardından Da Fit uygulamasına kişiler ekleyin-Cihaz-Favori kişiler-Kişi ekle.S : Saatten müzik veya You Tube / facebook çalmak istemiyor muyum?.Cevap : Bu saat aynı zamanda medya sesini de destekler ve varsayılan olarak açıktır.Youtube'u oynattığınızda, ses saatten oynatılır.Medya sesini kapatabilirsiniz : Akıllı telefonun Bluetooth ayarına gidin - Eşleştirilmiş Cihaz-HW22 C_FE53-Sağdaki ayarlar Simgesine tıklayın - "Bağlantıyı Kes" e tıklayın veya saatin anahtarını kapatın (Ana sayfayı aşağı kaydırın ve Medya ses simgesini bulun, düğmeyi kapatmak için tıklayın saat).S : Neden saat üzerinde masaj alamıyorsunuz?.Cevap : Lütfen saatinizi Da Fit uygulaması aracılığıyla telefonunuza bağlayın, ardından uygulamayı açın-Cihaz-Bildirim-Bildirimi ve SMS'i açın. 1. Akıllı hatırlatma fonksiyonu ve çağrı hatırlatma anahtarının uygulamada açılması ve saatle senkronize edilmesi gerekir. 2. Cep telefonu ayarları bildirim yönetimi menüsü, mesaj ve diğer uygulama bilgilerinin mobil bildirim çubuğuna aktarılmasına izin vermek için Da Fit ve message gibi uygulamalara yetki verir ve Da Fit'in mobil bildirim çubuğundan iletilerin aktardığı bilgileri almasına izin verir. 3. Telefondaki yönetim veya güç tasarrufu yönetimi menüsünü başlatın ve Da Fit ve message gibi uygulamaların öldürülmeden arka planda çalışmasına izin verecek şekilde ayarlayın. 5. Uygulamada ve cep telefonunda DND modunu ayarlamayın.

Kategorideki en iyi teklifler..