• Yeni
Samsung iPhone ile Uyumlu Android Telefonlar için Akıllı Saat, Kalp Atış Hızı/SpO2/Kan Basıncı/Uyku Monitörü ile Yuvarlak Spor Saati, Kadınlar Erkekler için 1.28 Dokunmatik Ekran IP67 Su Geçirmez Akıllı Saat (Altın)
zoom_in

Samsung iPhone ile Uyumlu Android Telefonlar için Akıllı Saat, Kalp Atış Hızı/SpO2/Kan Basıncı/Uyku Monitörü ile Yuvarlak Spor Saati,

₺ 119.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Upgraded 2021 Yeni Yükseltilmiş Yuvarlak Akıllı Saat Ge Geelyda Smartwatch Parlak Da Fit'e sahiptir (kılavuzdaki QR kodunu tarayarak), daha sonra daha doğru deneyimler elde etmek için kişisel profilinizi (boy,kilo,doğum günü vb.) Doldurmak için Uygulamaya girin. 3.Önce telefonunuzun bluetooth'unu açın.Da Fit uygulamasına girin, Cihaz Ekle'yi tıklayın, bağlanacak listeden S32'yi seçin. 4.Verileri saatle senkronize edin.İlgili sağlık verileri size uygulamanın ana sayfasında gösterilecektir.Remenber : Akıllı saat Da Fit uygulaması üzerinden bağlanmalıdır!!!Saati doğrudan telefon sisteminin Bluetooth'u üzerinden bağlamayın. (Saati telefonunuzun Bluetooth'u üzerinden bağlarsanız, Mobil veriler ve bazı işlevler kullanılamayabilir.).Telefon bluetooth ile eşleştirilirken nasıl tespit edilir?. 1. Önce telefonun bluetooth'unu etkinleştirin ve telefonun “sistem desteği”aralığında olduğundan emin olun (İOS 8.0 t algılanabilir. 1.Uygulamayı nasıl indirebilirim? - Kılavuzun veya saatin QR kodunu tarayarak Da Fit adlı uygulamayı indirin veya Google Play'den veya APP store'dan "Da Fit" i arayın. 2.Telefon nasıl bağlanır?-İlk Da Uygun uygulaması ile Bluetooth; APP izle bul, Bluetooth; Bağlama cihazı açın, telefonunuzun Bluetooth Ayarı.Son bağlantı(Lütfen başarısız olursa telefon sistemini en yenisine güncelleyin). 3.SMS alamıyor musunuz ?- Uygulamadaki "Bildirim" e tıklayın.Ardından ilgili izinleri yetkilendirin.Sadece mesaj / çağrı hatırlatıcısı.Çağrı cevaplama ve yazma özelliği yok. 4."Telefonunuzu bulun" özelliği çalışmıyor mu?- Saati kullanırken lütfen uygulamayı çalışır durumda tutun. 5. BP / HR ölçümü neden yanlıştır?-Lütfen akıllı saati doğru şekilde takın ve yeşil ışığın sızmasını önlemek için arka sensör parçasını cilde yakın tutun, Lütfen statik bir durumda 3 kez ölçün ve ortalama değeri alın. 6.Saat ve tarih nasıl ayarlanır? Başarılı bağlantıdan sonra zaman otomatik olarak senkronize edilir. 7. Bandın genişliği nedir? 20mm. 8 .Bluetooth neden her zaman bağlantıyı keser?Veriler neden senkronize edilemiyor? -Lütfen uygulamanın cep telefonunun arka planında çalıştığından emin olun, UYGULAMA işlemini sonlandırmayın, UYGULAMA arka planının durumunu ayarlayabilirsiniz.Not : .Akıllı saat tıbbi bir cihaz olarak tasarlanmamıştır.Ölçüm verileri ve sonuçları sadece referans amaçlıdır ve tanı veya tedavi için temel olarak kullanılmaz.

Kategorideki en iyi teklifler..