• Yeni
Erkekler ve Kadınlar için akıllı saat, 1.69 DIY İzle Yüz Spor İzci, Kalp Hızı ve Uyku Monitörü ile IP68 Su Geçirmez Spor İzle, Android iOS için Kalori Adım Sayacı Etkinlik İzci (Siyah)
zoom_in

Erkekler ve Kadınlar için akıllı saat, 1.69 DIY İzle Yüz Spor İzci, Kalp Hızı ve Uyku Monitörü ile IP68 Su Geçirmez Spor İzle, Android

₺ 119.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . 【19 Spor Modu Fitness Tracker】 19 Spor Modu (Yürüyüş, Koşu, Yürüyüş, Bisiklet, Koşu Bandı, Fitness, Yürüyüş, Eğirme vb.).Doğru kaydı tüm adımları gibi günlük faaliyetleri, mesafe,kilometre yürüdü,aktif dakika yakılan kalori.Connect GPS, sporunuzu bulabilir ve izleyebilir, açık hava tırmanışı ve seyahat için mükemmel bir yardımcıdır. 【Ultra uzun Pil Ömrü ve IP68 Su geçirmez】 220 Mah büyük kapasiteli ve düşük güç tüketimi tasarımı daha uzun dayanıklılık sunar.Destek 6 gün normal kullanım ve 30 gün bekleme süresi, açık spor için çok uygun, egzersiz bütün gün!Fitness saati, havuzda endişelenmeden yüzmenizi sağlayan ıp68 su geçirmezlik derecesi ile tasarlanmıştır. 【Sağlık Monitörü ve Kadın Fizyolojik Dönem Kaydı】 Akıllı saat, kan basıncını ve Kalp Atış Hızı izlemeyi destekler.Sağlık durumunuzun ve uykunuzun gerçek zamanlı otomatik analizi, Yaşam tarzınıza makul bir uyum sağlar.Uygulama kullanıcılarının alıcısı kadın olarak ayarlandığında, adet dönemi, hamilelik hazırlık dönemi, hamilelik dönemi ve değerli anne dönemi kaydını destekleyecektir.Özel durumunuza göre kayıtları seçebilirsiniz. 【Daha Pratik Fonksiyonlar】 Bluetooth telefona bağlandıktan sonra, gelen çağrı hatırlatıcısını/SMS hatırlatıcılarını /uygulama mesaj bildirimlerini (Facebook/Twitter/Gmail vb.) Destekleyebilir.) önemli haberlerinizi asla kaçırmayacaksınız.Sedanter hatırlatmalar, pedometreler, müzik kontrolü, çalar saat, zamanlayıcı, kronometre, telefon arıyor, telefon kamerasının uzaktan kumandası.Akıllı saatler İOS, Android telefonlar için uyumludur.Bu saat, insanların daha sağlıklı ve daha aktif yaşamalarını sağlamak için çok iyi bir hediye seçimi olabilir. 【Akıllı Saatiniz, Tarzınız】 1.69 inç LCD ekran, 2.5 D yüksek sertlikte cam ekran kapağı, hassas laminasyon işlemi daha iyi bir ekran getirir.Nano TPU kayış, terlemeyi önleyici mat yüzey, ergonomik dışbükey tasarım ve rahat bir oturuş için yumuşak kumaş kayış, Akıllı saat, uygulama içinde 13 kadran daha arasından seçim yapabileceğiniz 4 kadran içerir.Saatinizi de özelleştirebilirsiniz faces.It aileniz, evcil hayvanınız, manzaranız vb. Gibi herhangi bir fotoğraf olabilir.

Kategorideki en iyi teklifler..